2737
2734
عنوان

مارک خوب مهر طراحی ناخن می شناسید؟

2866 بازدید | 8 پست
سلام

من توی اینترنت دنبال یه ست خوب مهر طراحی ناخن می گشتم که چند تا مارک پیدا کردم. می خواستم ببینم کسی تا حالا از اینا استفاده کرده و به نظر شما کدومش بهتره؟

مارکهایی که پیدا کردم: مهر طراحی ناخن کوال، مهر ناخن مانیا، مهر زیبا نیل zibanail

اگه کسی استفاده کرده لطفا نظر بده
فرناز جون اونی که شما خریدی چجوری کار می کنه؟ یکی از مارکهایی که گفتم اینجوریه که توی یه شابلون لاک می ریزی بعد با مهر بر میداریش میذاری رو ناخن. اون به نظرم از بقیه راحت تر بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول لاک رو میریزی رو صفحه ای که روش طرح داره بعد لاک اضافی رو با یه کاردک (خودش داره) بر میداری.... بعد مهر رو میذاری رو طرح و فشار میدی....طرح میفته رو مهر....بعد مهر رو میذاری روی ناخن.....

کارش راحته ولی کثیف کاری خیلی داره و خیلی هم وقت میبره....باید چند بار تکرار کنی تا یکیش درست و با طرح کامل در بیاد....
اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.
2738

دوستان گلم سلام 💋💋💋💋

گروهی تشکیل شده برای اولین بار که ۱۷مدل کاشت ناخن 💅رو از شروع مواد گذاری تا گریم ناخن بصورت حرفه ای  فیلم گرفته شده موبه مو باوویز و توضیحات کامل ✌✌✌✌فقط ۶۰تومان

که شما فیلمهارو دانلود میکنید ونگاه میکنید ورفع اشکال هم انجام میشه تازمان نامحدود /یعنی هروقت سوال پیش اومد پاسخ داده میشه

با ۶۰هزارتومان که قیمت یه کاشت ساده نمیشه شما ناخنکار حرفه ای میشید و راحت درامدزایی میکنید    ✌✌💰💰💰💰💰💰💰

و کانال هرسریع اپدیت میشه وکارهای جدید و بروز گذاشته میشه

کانال اپیلاسیون تا یکماه رایگان 😱😱

کانال اموزش اکستنشن مژه۵۰ت😱😱

کانال اکستنشن مو۵۰ت😱😱😱

اگر تمایل دارید به برای ثبت نام

به این ایدی اطلاع دهید

@F1267r

نمونه کارها داخل کانال

@Fahimnail30

بجنبید تا پرنشده