2752
2734
عنوان

من باید بیدار بمونم. باید بیدار بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 26395 بازدید | 386 پست

دقیقا نی نی یار درست گفت که این همون خانمیه ک چند وقت قبل هم تاپیک زد و گفت یکی از شهرهای کوچک اطراف طهرانم و بچه م شیرخشک نداره و گرسنه است!

و میگفت فقط اندازه شیرخشک امشب بچه ام پول بدید!

اونجا هم هرچی یکی از خانما گفت تو خصوصی ادرس بده من با شوهرم همین الان میایم برات شیرخشک میاریم

آدرس نداد که نداد!!

همه میگفتن چرا نمی ری از همسایه قرض کنی برای شیر امشب بچه ات

هیچ جواب درستی نمیداد!!

دقیقا مدل کارش یکسانه!

بچه شیرخوره رو بهونه میکنه و تیترهای احساسی میزنه و سریع شماره کارت میده!

بدون اینکه هیچ آدرسی بده و یا به سوالای بچه ها جواب بده

همیشه هم شوهرش زندانه!!!

خیلی هم نامرد و بی رحمه و بدجور دل بچه ها رو میسوزونه

خدا ازش نگذره ک انقد بی وجدانه

دفعه پیش میگفت بچم از شدت گشنگی داره گریه میکنه و ساکت نمیشه و تو رو خدا فقط اندازه شیرخشکش و نه بیشتر پول بدید! ک من برم فقط شیر براش بخرم!!

یعنی چزوند ماروها!

هی میگفتن ادرس بده ادرس بده

اخرش دید ضایعس گفت من تو تهران ک نیستم یکی از شهرای اطرافشم!شما نمیتونید بیاید

این بارم هی میگفت بچه ام داره یخ میزنه

تا بچه ها گفتن الان ک هوا خوبه سرد نیس ک ابنجوری میگی

گفت یکی از شهرای اطراف تبریزم!!!

یعنی سردترین نقطه ایران رو گفت که دیگه حسابی دل ما رو بترکونه

نامرد!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

واقعا متاسفم..یعنی همه چی دروغ بود؟

اگه خدا رو ندارین وجدان هم ندارین؟

واقعا متاسف شدم

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
خیلی هم قانعه طفلی😏 دفه پیش میگفت فقط اندازه 10 تومن شیرش بریزین! این دفه هم میگفت فقط اندازه قبض ...

ازده تومن شروع کرد به سیصد تومن پول گاز رسید شک نکن مبلغ بالاتر هم میره😂البته اگه به همین روال ادامه میداد،،،خدا ازش نگذره همین مدل آدمها باعث میشن اعتماد آدم بیاد پایین وبه افراد ی که واقعا هم نیازمندن نتونیم اعتماد کنیم😞

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹

یکی نیس بگه کدوم شهر اطراف تبریز اونقدر لاکچریه که پارکش شب تا صبح وای فای رایگان در اختیار سکنه قرار میده. بگه والله ما بریم اونجا ساکن شیم!!

خانوم یا اقای متکدی حتی اگه درست هم بگی خیلی ترحم انگیزی که خودتو در حد گدایی شصت و پنج هزار تومن پایین میاری!! بدبخت

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  

چه طور اعتماد میکنید اونم تو فضای مجازی .امروز نی نی یار در مورد این تاپیک اخطار داده 

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
می دونم دوستم. داشتم مسخره ش می کردم. واقعا چقدر پلیدن بعضی ها که احساسات آدم ها رو به بازی می گیرن

اهان ببخشید متوجه نشدم😘😘

خدا ازشون نگذره و امیدوارم به بدترین شکل جواب سواستفاده از احساسات دیگران رو بگیره

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟
اسم این کار تا یجایی پیگیریه  از یه جایی  به بعد میشه بازجویی

شايد احساساتي باشي درست ، منم هستم، ناراحت نشي اينو ميگم ولي اينجا خيلي از اين موارد بودن  شك كردن الكي نيست اگر كسي حرفش راست باشه چونه نميزنه مداركو ميفرسته جواب ميگيره، ولي ايشون سفسطه ميكرد، اگر طرف تا حد پيگيري جواب داد كه مشكلش حل ميشه ولي چرا بايد هي مقاومت كنه كه برسه به بازجويي، كم نبودن افرادي كه از احساسات امثال شما سو استفاده كردن، همه هم اومدن گفتن يه درصد فكر كنيد راسته، ولي به قول يكي بچه ها شما يه درصد فكر كنيد دروغه، يكم دقت ميكردينمتوجه ميشدين صادق نيست،

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اینجا یه جوری شده هر ده دقیقه خودم نگاه خودم میکنم ببینم خودمم به خودمم دیگه شک دارم

والازهمينو بگو من كه شك دارم كلاهبردارم نيستم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
من نیازمند زیاد دیدم.کسایی که به نون شب واجبن.کسایی که مریض دارن یا هرچی بازی با احساسات یه جامعه و ...

دقيقا ، يكي از اشناهاي دور من كلا دو بار رفتم خونش ،يه خانمه مسنه يه خونه داره پسرش انقد طمع داره كه هر اتاقو داده اجاره پولشم خودش برميداره اين فقط يه اتاق داره الان، زير نظر كميته امداده. گوني گوني براش حبوبات ميارن پاك ميكنه از اينا كه بعدا بسته بندي ميشه، نه از كميته از يه شركته فكر كنم البته من بخوام كمك كنم وقتي همچين ادمي رو دارم ميبينم واجب تر ميدونم تا كسي كه فقط اه و ناله ميكنه همكاريم نميكنه، اصلا ميتونه تاپيك نزنه خصوصي برا سايت مدارك ميفرستاد

2706