2737
2739
عنوان

مشکل قلبی

613 بازدید | 6 پست

خانما کسی بوده تو بارداری مشکل پمپاژ ضعیف خون قلب رو پیدا کرده همراه نفس تنگی بعد بزایمان خوب شده باشه؟من مشکل پیدا کردم و خوبم نشدم بعد زایمان حالا باید قرص مصرف کنم نمیتونم شیر خودمو بدم...راهنمایی کنید اگر کسی بوده

منم تو بارداری فهمیدم مشکل قلبی دارم. میگن ریسک زایمان بالاس. شما طبیعی اوردین؟ مشکلی پیش نیومد؟

سلام عزیرم خاهش میکنم جواب بده.مشکل قلبی شما چی بود.زایمان کردین بسلامتی؟

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیرم خاهش میکنم جواب بده.مشکل قلبی شما چی بود.زایمان کردین بسلامتی؟

سلام عزیزم اکو قلب که داده بودم تو بارداری قلبم ef درصدش پاایین تر از حد معمول بود.. انقد اذیتم کردن این دکترا.. مجبورم کردن سزارین کنم. مجبورم کردن برم یه شهر دیگه سه ساعت راه.. اونجا زایمان کردم.. بعد عمل هم بردنم ای سی یو یه شب اون تو پیش بدترین مریضا بودم.. سه شب هم تو بخش نگهم داشتن الکی .همه دستام انجوکت. خداروشکر بچم سالم بود نه زردی نه هیچی.خداروشکر. شما چی .اکو دادی؟

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
2728
سلام عزیزم اکو قلب که داده بودم تو بارداری قلبم ef درصدش پاایین تر از حد معمول بود.. انقد اذیتم کردن ...

الکی استرس نده بخودت.. چند ماهه بارداری

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
سلام عزیزم اکو قلب که داده بودم تو بارداری قلبم ef درصدش پاایین تر از حد معمول بود.. انقد اذیتم کردن ...

فدات.دکتر گف طبیعی نمیتونی؟

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘