2737
2739
عنوان

فشار خون بارداری

2157 بازدید | 23 پست

سلام دوستان کسی بوده تو بارداری فشار خون گرفته و بعد زایمان خوب شده و بعد چند روز ؟ من بعد ی زایمان ناموفق 15روز گذشته همچنان قشارم بالاست 

ترا خدا برام دعا کنید سال دیگه اینموقع نی نیم بغلم باشه .خیلی داغونم 

عزیزم مسمومیت بارداری داشتی؟هفته چند ختم بارداری شدی؟

معمولا چند وقت بعد زایمان فشارت درست میشه

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مسمومیت بارداری داشتی؟هفته چند ختم بارداری شدی؟ معمولا چند وقت بعد زایمان فشارت درست میشه

هفته 25دو قلو باردار بودم که هر دو بخاطر فشار بالا تو شکمم مردن 

بخاطر فشارخون بالا بارداری ناموفق بود؟ یا نه‌. 

اره تو ماه شش بارداری دو قلوام مردن تو شکمم

اول ب خاطر امضا و پروفایلت خیلی متاسفم

منم تو بارداری قبلیم تو هفته 26 زایمان زودرس کردم و دخترمو از دست دادم کاملا درکت میکنم.

ولی خدا بزرگه انشالله دوباره باردار میشی این بار تحت نظر دکتر و استراحت و آمپولای خاص بچه ت میمونه و اینجوری غمات فراموشت میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2738
هفته 25دو قلو باردار بودم که هر دو بخاطر فشار بالا تو شکمم مردن 

من بچه م زنده دنیا اومد...صدای گریه شم شنیدم بعد چون نارس بود زودی تموم کرد.وای ک چقد داغون شدم.ولی خدا دوباره کمک کرد تونستم بعد مدتی کنار بیام.یه سفر برو خیلی برات خوبه

فشارتم بیشتر جنبه عصبی داره.حالت خوب شه فشارت میاد پایین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول ب خاطر امضا و پروفایلت خیلی متاسفم منم تو بارداری قبلیم تو هفته 26 زایمان زودرس کردم و دخترمو ا ...

ممنون انشالله بسلامتی زایمان کنی .شمام فشار خون داشتی؟

2706