2737
2739
عنوان

بارداری

166 بازدید | 20 پست

سلام ب همگی 

من امروز از یکی شنیدم ک میگفت چندساله ازدواج کرده و چون جلوگیری داشته الان هرکاری میکنن بچه دار نمیشن.ب منم میگفت جلوگیری نکن و....بنظرتون درسته این حرف ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جلوگیری فقط طبیعی انجام بده. خودت و شوهرتم برید ازمایش بدید که خیالتون راحت باشه سالمید. احتمالا چکاپ نکرده بودن. هر چند با بالا رفتن سن ممکنه مشکلاتی پیش بیاد در اینده. اما حداقل الان میدونی مشکلی نداری و داری جلوگیری میکنی.

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2728

بله میگن باعث میشه دیر بچه دار بشین.خیلیا که مصرف میکردن اینو شنیدم ازشون

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2738

از اساس غلطه..فقط اگه با قرص باشه باید از سه تا چهارماه قبل قطع کنه..کسی که بعد از جلوگیری بچه دار نمیشه از اول مشکل داشته.کسی هم که مشکل نداشته باشه بعد 10 سال جلوگیری هم بچه دار میشه.ربطی به جلوگیری نداره.دوست من بعد از 5 سال جلوگیری با اولین اقدام باردار شد.خاله شوهرم بعد از 7 سال جلوگیری ماه دوم باردار شد.

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
چند وقت اقدام بودین ؟

سه ماه اقدام کردم دکترم کفت ،بعدش چندبار رفتم سونو برای اندازه تخمدانم که نرمال بود بعد امپول hcg زدم ولی دکترم دید باردار نمیشم شوهرمو فرستاد ازمایش اون واریکوسل داشت سه ماه دارو خورد جواب نداد عمل شد که بعد عمل سه ماه بعدش باردار شدم

‏دلخوریهای ریز ریز‏ ، بی مهری های بزرگ ‌میاره..
2706