2733
2739
عنوان

سوتی های من و اطرافیان😄😄😄

2711 بازدید | 68 پست

سلام. حوصلم سر رفته گفتم بیام تاپیک سوتی بزنم بلکم یه ذره بخندیم روحیمون عوض بشه.

اول از سوتی خودم شروع کنم. من دانشجو بودم بعد خونمون نزدیک کلینیک بود مادرشوهرم اومده بود صبح کلینیک آزمایش یهو ساعت۱۱ اومد خونه ما. منم تو امتحانام بود. همونروز ساعت۲ ارایه داشتم. خونه بهم ریخته یه عالمه ظرف نشسته. تازه داشتم ارایه و پاورپوینت هم آماده میکردم. تا دیدم اونه سریع شروع کردم ظرفای نشسته رو جاسازی کردم کابینت زیر ظرفشویی. بعد اومد و تارف کردیم ناهار بمونه شوهرم گف پارادایس درس داره من ماهی درست میکنم خودم. مادرشوهرمم گف من خودم برنجشو  میپزم. داشت برنج آبکش میکرد و دنبال یه ظرف بود که چشمتون روز بد نبینه کابینت زیر رو باز کرد😧😧😨😨چند لحظه مات موند منو بگی فشارم رو یک بود😖😖😢😢😢😢

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

اسم ارائه و پاورپوینت میاد کهیر میزنم😩😩😩😩

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جیش دارم😭

یااااسمنگولا ای حرفا چیه میزنی؟

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
2738

سوتی بعدیم. من خوابگاهی بودم با دوستامم خیلی راحت و صمیمی بودم یه دوستام اسمش نرگس بود. بعد تابستون بود خونه بودم. دوستام همیشه به موبایلم زنگ یا پیام میدادن اما شماره خونمونم داشتن. یکی از فامیلای مامانمم که عروس عمش بود و فوق‌العاده باکلاس و پولدار و فیس و افاده ای بودو خیلیم باهاش رودروایسی داشتیم اسمش نرگس بود. هیچی تابستون بود خونمون بودم تلفن زنگ زد. گوشیو برداشتم صداشو درست نشناختم ولی حس کردم شبیه دوستم نرگسه گفتم شما؟ گف من نرگسم. گفتم اهان چطوری نرگس خوبی؟ مکث کرد گف خیلی ممنون. میخواستم بگم فردا با مامانت تشریف بیارید خونمون. گفتم وا نرگس با مامانم بیایم خونتون چیکار؟؟؟ غش غش خندیدم. گفتم مسخره بازی درنیار. گف سفره نذری داریم پارادایس خانوم سمنوی هر سالمون که میپزیم مامانت نیستن به خودشون بگم؟؟؟واااای منو بگی یه آن دو زاریم افتاد اصلا گوشیو همونجور ول کردم رو زمین رفتم😨😨😨😨😨

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

تنبلیم میکنع😁

برو دختر برو معتاد شدی اساسی بخودت رحم نمیکنی ب کلیه هات رحم کن

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2706