2737
2739
عنوان

شکلات شیر خشکی ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11609 بازدید | 251 پست

سلام عزیزم.من از باسلوق و مارشمالو شما درست کردم خیلی خوب شد ممنون که اینهمه وقت میذارید و زحمت میکشید.یه سوال داشتم.پسر من شیر خشک ببلاک میخوره میتونم با اونم درست کنم این شکلاتو یا شیر خشک نان بخرم؟با نیدو هم میشه؟

سلام عزیزم.من از باسلوق و مارشمالو شما درست کردم خیلی خوب شد ممنون که اینهمه وقت میذارید و زحمت میکش ...

سلام گلم . نوش جون عزیز . اره با هر شیر خشکی میتونی درست کنی 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااام عیدت مبارک

فوررررریییی

بدون شیر میشه؟

ک با اب درست کنم؟

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸
2728

ماریا تازه با ابنکه دوبرابر رو گاز بود اما شله و سردم سده نمیشه گلدله کرد

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸
ماریا تازه با ابنکه دوبرابر رو گاز بود اما شله و سردم سده نمیشه گلدله کرد

شیر خشک اضافه کن. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلااام عیدت مبارک فوررررریییی بدون شیر میشه؟ ک با اب درست کنم؟

سلام گلم اره با اب هم.میشه

2738
ماریا قناد عزیزم من این شکلات رو درست کردم با اندازه که دادین ولی شل شد مثل شکلات صبحانه خوشمزه بودا ...

اره عزیزم شیر کمتر بریز . بزار یکم روی حرارت بمونه بیشتر

بجای شیر خشک چیز دیگع ایی میشه ریخت

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
نه گلم

ممنون عزیزم

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2706