2733
2734
عنوان

کیا برا خونه تکونی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 35 پست
باز كثيف نميشه !؟؟

چرا بشه؟؟

دو نفریم

با شخصیت و مرتب رفتار میکنیم خوووو😂😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چند ماهی نیست که جابه جاشدم .قبلش فرشامو و پرده هارو شستم 

الان همه چیز،تمیز 

خونم که هر روز تمیز،میکنم فقط،میمونه روز قبل عید سفره بندازم😋😋😋😋

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

۵ ساله هیچ وقت لازم به خونه تکونی نبوده فقط دو سال یه بار آخر تابستون فرشاوو پرده هامو خودم میشورم ...

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

از الان تقسیم کن  کاراتو حتما بنویس وانجام شد تیک بزن وبرا خودت جایز ه بزار کابینت های بالا کمدهای بالا را هفتگی تمیز کن  اتاق بچه ها باشه اخر سر  اتاق خودتون کمد وکشوها 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

فرشها رو پریشب دادم بشورن

کمدها ر خلوت کردم

دور ریختنیها رو ریختم و اضافه ها رو جمع کردم تا بدم خیریه

دیرور کف آشپزخونه رو موکت کردم

دیشب ماشین ظرفشویی خریدم و منتظرم نصبش کنن

امروز هم میخوام اتاق پسرم رو دیوارهاش رو تمیز کنم 

بعدش اتاق خودمون

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند

والا نهایت ظرفارو بشورم هنر کردم با بچه .خونه تکونی به عهده شوهر جان است اگه خواست کارگر بگیره .😁😁

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
انجام شد    👌🏻👌🏻👌🏻 والسلام

چه زرنگ

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
فرشها رو پریشب دادم بشورن کمدها ر خلوت کردم دور ریختنیها رو ریختم و اضافه ها رو جمع کردم تا بدم خی ...

ایول حسابی رسیدی به خونت.مبارکه

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
ایول حسابی رسیدی به خونت.مبارکه

سلامت باشید عزیز

من عاشق این تکاپوی قبل عیدم

کلا آدم تمیزی هستم و همیشه زندگیم مرتبه

ولی این کارای شب عید رو با ذوق و شوق انجام مید

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
2706