2733
2734
عنوان

سيسموني

204 بازدید | 13 پست

به دوستهاي خوبم

من هشت ماهمه و تا الابه خاطر شرايط كارم  نميتونستم سيسموني بخرم ميشه كمك كنين ميخوام ٥ شنبه برم اكثرشو بخرم فضا دارم هزينه مشكلي ندارم ولي دنبال چيزاي كاربردي ام و ظاهرش و قضاوت ديگران مهم نيست بچه اولمه و اينكه با كمترين فاصله ممكن بعدي رو هم اگه بشه بايد بيارم

١. تخت نميدونم چيكار كنم سردر گمم اينكه نوجواني بشه نميخوام انگار سه نوع تخته نوزادي(چوبي) تخت پارك ويه نوع ديگه كه اسمشو نميدونم و كنار تخت مادر قرار ميگيره كدوماش كاربردي ترن....اگه نوزادي ارتفاع قابل تنظيم كنار مادر يكطرف اسانسوري بگيرم خوبه و اينكه گهواره اي باشه؟ تو سرچ هام خوندم كه گارد اسانسوري خطر داره ميدونين چرا؟

٢. سري كالسكه و كرير اينا كدوم مارك بهتره و چون تا ٦ ماهگي بيرون و سفر نميتونم برم توصيه اي دارين؟

٣. شيشه شير و پستونك چه ماركي بهتره اصن تاثيري در ميل بيشتر به پستونك داره؟

٤. هر چيزي كه فكر كنين تجربه خوبي بوده اگه لطف كنين بگين ائم از بهداشتي لباس و هرچي ممنون ميشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

شرمنده اينقد طولاني شد  از حوصله تون و جوابهاتون ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

1-بهترین تخت تخت کنار مادره من تخت هم ارتفاع تخت خودمون سفارش دادم و زیر و تخت کشو و ... دادم کلی بدردم میخوره کشوها ... ولی اگر هزینه واست مسئله ای نیست چیکو هم یه تخت کنار مادر خوب داره.

تخت گهواره ای نمیپسندم چون نه کارایی گهواره رو داره نه تخت.

یه گهواره برقی بخری خیلی بدرد بخوره ...ولی تا 5 ماه قابل استفادس پس بهتره هزینه نکنی زیاد نهایت 400

منم میخوام سیسمونی بگیرم ماه هشتمه ولی دقیقا نمیدونم چی بگیرممم .منم یه چیزمعمولی وجمعو جور میخوام

خدایاشکرت برا هدیه ای ک بهم دادی پس به خودت میسپارمش سالم و صالح باشه انشاالله و اگه لایق میدونی دختر باشه خداجونم  
2740

واسه روزای اول یکی دو دست لباس صفر میخوای... پوشک و شیشه شیر کوچیک نیاز داری،پستونک صفر،ساک حمل،پتو و بالش فرم دهی،اگه میخوای شیر خودتو بدی شیردوش برقی میتونی بخری کارت رو آسون می کنه،پوآر بینی حتماً بخر چون معمولاً نوزادا روزای اول بینیشون کیپه نیاز به کمک دارن،عاروق گیر و پارچه رو دوش بخر که بتونی بعد از شیر خوردنش عاروقشو بگیری،اگه تو اتاقت جا هست یه تخت پارک بگیری میتونی کنار تخت خودت بخوابونیش،تا ۴ ماه که هنوز نمیتونه پاشه بشینه از ارتفاع بالای تخت پارک استفاده کنی بعدش بذاریش تو قسمت پایینی...

از الان اگه میخوای میتونی تخت خواب هم براش بگیری ولی من پیشنهادم بهت اینه اگه نمیخوای جدا تو اتاقش بخوابونیش خریدن تخت خواب فعلاً اصلاً واجب نیست فقط باید خاکشو بگیری‌‌‌...

اما اگه مثل من از روزای اول میخوای جدا تو اتاقش بخوابونی تخت خواب بگیر...

برای خریدن کالسکه و کریر خییییییییلی زوده،چون کریر از ۵ ماه زودتر کمر رو اذیت می کنه مگه این که مخصوص نوزاد بگیری،کالسکه هم که خودت دلت نمیاد بچه دو سه ماهه رو بنشونی توش جایی ببری...

دیگه چی جا مونده بگم؟ 😂😂😂

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

2. کالسکه مارک های معتبر زیادن من خودم مون آلمان دارم راضیم (مشکلش چرخ های کوچیکشه که از چاله چوله های خیابون های ایران به سختی میگذره)

بهتره کریر رو اسکلت کالسکه سوار بشه. کالسکه بعد جمع شدن فضای زیادی نگیره . خیلی سنگین نباشه. چرخ ها حالت کمک فنر داشته باشه تا بچه کمتر اذیت بشه. حتما رو به مادر بشه.

من تخت کاناپه ای سفارش دادم رنگش سفیده متالیکه هنوز نیوردن قرار بود دوشنبه تحویل بدن البته به نظرم زیاد کارا نیست فقط ظاهر شیکی داره کالاسکه و کریر هم دلیجان گرفتم 

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍

3- شیشه شیر و پستونک فقط اونت ... شیشه شیر سری نچرال اونت عالیه. (  تعریف شیشه دکتر بروان هم خیلی شنیدم ولی استفاده نکردم )

البته من واسه پستونک هزینه کردم و دخترم لب نزد. ( پستونک اونت جفتی فروخته میشه سعی که تکیش رو پیدا کنی بخری اگر بچه گرفت بعد...)

دوست خوبم من باردار نشدم ولی تجربه زیادی دارم .سرویس کالسکه اگر خارجی میخوای و هزینه میخوای بکنی چیکو خیلی خوبه البته اصلش .گراکو خوبه . برندهای ایرانی لباس برگ سبز و تیک تاک همون آشور قدیمیه که فوق العاده س .کوکالو ،دانالو ،تاپ لاین ،اینا همش عاااالین . شیشه شیر هم اونت بهترینه و چیکو اصل .البته حواستون باشه روزهای اول اصلا با شیشه چیزی ندید فقط قاشق . شیردوش برقی خونگی ها اصلا بدرد نمیخوره پمپی دستی بگیرید . شیردوش برقی فقط بیمارستانی ها خوبه .

خدایا شکرت