2737
2734
عنوان

تغذیه تکمیلی

102 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها پسر من رفته او ۷ ماه غذاشو شروع کردم. حریره بادوم میخوره ولی سوپ اصلا دوس نداره. همش عق میزنه نمیخوره‌ میکشم میکنم. چیکار کنم؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

چه جوری درست میکنی؟

کمی نمک و کره بزن خوشمزه بشه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مرغ و سیب زمینی و هویج و نخود فرنگی و لوبیا سبز ریختم‌. ادویه میگن آخه تا یکسالگی نباید بزنی. وقتی نخورد چند قطره لیمو ریختم ولی بازم نخورد. هی قیافشو جمع میکنه و عق میزنه معلومه بدش میاد

شما به جز حریره و سوپ دیگه کمکی چیابه بچتون میدین؟آخه پسر منم هفت ماهس برای اون میپرسم

باید فرنی بعد حریره بادوم و بعدم دو هفته سوپ مرغ و گوشت بدب

مرغ و سیب زمینی و هویج و نخود فرنگی و لوبیا سبز ریختم‌. ادویه میگن آخه تا یکسالگی نباید بزنی. وقتی ن ...

من شکر میزنم یکم بهتر میخوره نمک که بیش میاد

لیمو نزن عزیزم اسیده 

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.
2740
باید فرنی بعد حریره بادوم و بعدم دو هفته سوپ مرغ و گوشت بدب

من تو سوپش برنج و عدس و سبزی و مرغ و هویج و سیبزمینی میریزم.نخود و لوبیا نریختم تا حالا.سرلاک هم بهش میدین؟

من شکر میزنم یکم بهتر میخوره نمک که بیش میاد لیمو نزن عزیزم اسیده 

خونده بودم آخه واسه طعمش میشه چند قطره لیمو زد. میدونم البته تا یکسالگی مرکبات نباید بدیم. میترسم شکر بزنم ذائقش کلا شیرین بشه و این خول نیست. حالا جز ضررایی که شکر داره. موندم چیکار کنم

من تو سوپش برنج و عدس و سبزی و مرغ و هویج و سیبزمینی میریزم.نخود و لوبیا نریختم تا حالا.سرلاک هم بهش ...

شایدم از مزه لوبیا خوشش نمیاد. چون بقیه چیزا رو به تنهایی میخوره  

سرلاک ندادم ولی به نظرم خوبه بگیرم. گاهی که از بیرون برمیگردم غذا آماده ندارم یا وقتی مهمونی میریم ببرم بدم بهش