2733
2739
عنوان

تجربه سقط با داشتن یک بچه

303 بازدید | 28 پست

سلام به همه خواستم اگر تجربیاتی دارین بهم بگین تا نگران نباشم 

دخترم 10 خرداد 93 اومد بغلم پسرم 14 بهمن 96 توی 18 هفته سقط شد تیر ۹۷ باردار شدم پسرم ۲۲ اسفند ۹۷ دنیا اومد شکرت خدایا

من چند روز پیش با اینکه جنین سالم بود و بالا 

تو هفته 18 سقط کردم 

کامل بی دلیل البته از اول لکه بینی داشتم که شیاف میزدم و امپول و قرص 

دخترم 10 خرداد 93 اومد بغلم پسرم 14 بهمن 96 توی 18 هفته سقط شد تیر ۹۷ باردار شدم پسرم ۲۲ اسفند ۹۷ دنیا اومد شکرت خدایا

با اینکه یه دختر دارم دکترم میگه علت نارایی نیست 

علت نخواستن خدا بوده 

حالا میترسم امکان داره بازم این اتفاق بیفته 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کسی هست با داشتن یه بچه 

بچه دومش سقط شه و ایا دوباره اقدام کرده و بارداری موفقی داشته 

2728

من بعد یک سال باردار شدم و سقط شد دکتر گفت به خاطر ضعف بدنت بوده چند سال جلوگیری کن بعد بچه دار شو همین کارو کردم الان دوتا بچه دارم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
الان میتونم بگم سقط عادی ترین چیزه

چرا ؟؟؟؟

بچم هیچ مشکلی نداشت 

من بعد یک سال باردار شدم و سقط شد دکتر گفت به خاطر ضعف بدنت بوده چند سال جلوگیری کن بعد بچه دار شو ه ...

اولین بچتون سقط بوده ،؟؟؟؟

2740
با اینکه یه دختر دارم دکترم میگه علت نارایی نیست  علت نخواستن خدا بوده  حالا میترسم امکا ...

نه عزیزم چرااین حرفا رو میزنی ،مادر من یه دونه سقط کرده چهار تا آورده توکل به خدا کن عشقم

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
کسی هست با داشتن یه بچه  بچه دومش سقط شه و ایا دوباره اقدام کرده و بارداری موفقی داشته

هزار نفر خواهرم یکیش دختر خالم یکیش الان پسر سالم داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بعد یک سال باردار شدم و سقط شد دکتر گفت به خاطر ضعف بدنت بوده چند سال جلوگیری کن بعد بچه دار شو ه ...

منم دکتر گفته باید چندماهی تقویت کنم خودمو هم کم خونی شدید داره هم به خاطر رحمم قوی شه  اما گفته 6 ماه دیگه باردار شم 

سقطای پایین چارماه ک طوری نیس بعدش بده من افراد زیادیومیشناسم سقط کردن الانم بچه سالمی دارن

البته ۱۸ماه زیر چهار نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من 4 ماه و نیم بودم پسرم سقط شد دخترم همش میگه داداشی کجا رفت 

2706