2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اندروفرتیل تاثیری داشت روی شوهرتون؟ از کجا بخرمش، هیچ جا نداره

سلام .راستش شوهرم بعد از هوردن هر قرص و دارویی نرفت از بده ببینیم نتیجش چی میشد.ولی امپولها رو که زد تاثیرش رو میتونستم رو همسرم احساس کنم چون کاملا بی میل به رابطه بود ولی امپولها خیلی سرحالش کرد.و بعدش هم این داروها رو بخاطر ای وی اف به همسرم دادن.مشکل همسرت چیه؟داروخانه هلال احمر تو خیابون جشنواره در شرق تهران این اندروفرتیل رو داره ما از اونجا خریدیم حالا اگر هنوزم داشته باشه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم اندروفرتیل تاثیری داشت روی شوهرتون؟ از کجا بخرمش، هیچ جا نداره

اگه تو گوگل سرچ کنی و بنویسی خرید ساشه اندرو فرتی میتونی حتی اینترنتی بخریش.من الان نگاه کردم قیمتش شده 500 تومن ما 300 خریده بودیم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
برای ای وی اف نه حرکت و نه شکل اسپرم مهمه .  فقط تعداد اسپرم مهمه. چون در هر یه ذره ،  م ...

عزیزم داشتم درباره فرتیل اید جست و جو میکردم که اینجا رو پیدا کردم.عزیزم تصورت از آی وی اف کاملا اشتباهه.شکل اسپرم تو آی وی اف خیلی مهمه.تعداد اتفاقا مهم نیست اونقدرا هم.شما صد هزارتا اسپرم داشنه باشه و مورفولوژی خوب باشه جنین های خوبی برات تشکیل میشه اما اگه صد میلیون اسپرم باشه ولی مورفولوژی صفر باشه انگار هیچ.الان شوهر منم تعداد داره میرا بالا از صفر شده ده میلیون اما مورفولوژی صفره.جنین شناس مرکز و دکتر خودم گفتن با این مورفولوژی جنین اهدایی رو پیشنهاد میکنیم هر چند قبول نکردیم و جنین شناس مرکز بهمون گفت خیلی ها با فرتیل اید تحرک و مورفولوژی رفته بالا.ما هم فعلا داریم استفاده میکنیم ان شاالله که بره بالا.اگه مورفولوژی یک هم بشه برا ما کافیه که بریم تو سیکل آی وی اف

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2738
سلام عزيزم ميشه بگي چه جوري مصرف كردن و اينكه تو دفترچه هم ميشه نوشت منم همسرم مشكل مورفولوژي و تحرك ...

سلام عزیزم تا اونجایی که میدونم دارو بدون دفترچه اس. من از داروخانه طهماسبان واقع در نیاوران گرفتم

واقعا داروی خوبیه

اصلا نگران نباش زود خوب میشن روزی دو تا بعد از ناهار

ای کاش یه ماه زود جواب میدادین

تیر میخوام برن آی یو آی اگه ایشالا مامان شدم هیچ اگه نه این قرص و بگیرم شاید خدا نظری هم سمت ما کرد

خدایا لحظه شیرین مادر شدن رو به همه کسایی که آرزوش و دارن نصیب کن🙏🏻
عزیزم داشتم درباره فرتیل اید جست و جو میکردم که اینجا رو پیدا کردم.عزیزم تصورت از آی وی اف کاملا اشت ...

میشه اگه تاثیری از این دارو دیدین به منم اطلاع بدین

خدایا لحظه شیرین مادر شدن رو به همه کسایی که آرزوش و دارن نصیب کن🙏🏻
2706