2733
2739

من فقط يك ماه خوردم هرشب يكي. يك ماه فاصله دادم هيچي نخوردم همون ماه باردار شدم

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏

دارو نيست ك زمان داشته باشه

مكمل هست

من خودم ي قوطي پارسال خوردم

يكي يكماه پيش برام نوشته، نگرفتم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من فقط يك ماه خوردم هرشب يكي. يك ماه فاصله دادم هيچي نخوردم همون ماه باردار شدم

چقدر خوب،تبریک میگم بهتون، مشکل شما چی بود؟ 

یا رب نظر تو بر نگردد برگشتن روزگار سهل است 
چقدر خوب،تبریک میگم بهتون، مشکل شما چی بود؟ 

مرسي عزيزم ، دكتر كه بهم گفت براي بررسي بيشتر برم عكس رنگي  اما نرفتم ( قسمت شد طبيعي باردار شدم ) ، خودم فكر ميكردم چسبندگي دارم ،نميدونم 

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
2740