2733
2739

سلام از حدود شهریور ماه به صورت اموزشی وارد شرکتی شدم به نظر شرکت خوبی میومد خلاصه تا دی ماه تو اموزشی بودیم الان تقریبایک ماهه سرکارم واقعا خیلی از نظر روحی تحت فشارم خیلی .مثلا از کسی سوال میکنم با پرخاش و  لحن تند بهم جواب میدن از اون ورم کاربرا خیلی بد رفتار میکنن یعنی از صبح تا شب تو استرسم خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم به خانوادم    نگفتم بیام از سرکارم بیرون یا بمونم کجا کار پیدا میشه هعییی گیر افتادم بد 

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍

خب دلیله این همه پرخاش چیه ؟!

کلا همه با هم این مدلی برخورد میکنن یا ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میبینی ازت سو استفاده میشه بیا بیرون به نظر من ۰ من که اصن تحمل اینچیزارو ندارم۰ خدا بزرگه یه کار دیگه پیدا میکنی

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2740

کلا با خودشون خوب هستن 

من امروز تو شرکت به گریه افتادم 

یعنی هر وقت میخوام باهاشون حرف بزنم تپش قلب میگیرم

ببینین ما تازه وارد هارو هر کدوم گذاشتن کنار یه با سابقه کسی که کنار من هست خیلی اعصابش ضعیفه شایدم حق داره اخه بارداره بعد امروز دیدم داره پشت سرم غیبت میکنه زیر اب میزنه خیلی اعصابم بهم ریخت 

نمیدونم همه میگن صبر کن یه چند وقت راه میوفتی ولی اخه با همچین همکارای زیر اب زنی 

شانس من با کی هم اتاق شدم دوستای دیگم جاشون خوبه راضین من و یکی دیگه  اینجوری هستیم 

کلا با خودشون خوب هستن  من امروز تو شرکت به گریه افتادم  یعنی هر وقت میخوام باهاشون حرف ...

متاسفانه همه جا همینه، تکون میخوری ابروتو می برن، زیرابتو میزنن، منتظرن کمترین آتوی ازت بگیرن :(

صبر کن چند ماه بگذره، اگر بهتر نشد برو دنبال یه کار دیگه، چون هیچی ارزششو نداره که به خاطرش اعصابتو ...

اوهپم درسته 

ولی اول کار به خاطر ضمانت ازمون ۵ میلیون سفته گرفتن نمیدونم پول اونو چیکار کنم اصلا 

متاسفانه همه جا همینه، تکون میخوری ابروتو می برن، زیرابتو میزنن، منتظرن کمترین آتوی ازت بگیرن :(

چیکار میشه کرد :(  شانس منه همش باید تو هر چیزی سختی بکشم ...

2706