2737
2734
عنوان

کم شدن حافظه خیلی زیاد

3005 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من حافظم خیلی ضعیف شده یه کاری ک انجام میدم یادم نمیاد یا یه چیزی جایی میذارم اصلا یادم نمیاد چرا اینطوری شدم تیرئید داشتم اما نرمال شده 12 هفته هستم خیلی ناراحت بابت این موضوع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم همینطورم اولا کم کاری تیرویید داشتم نمیدونستم اینقدر خنگ شده بودم حد نداشت خداروشکر بعد قرص ها خوب شدم ولی کلا بارداری و شیر دهی مغز کوچک میکنه آدم کم حافظه میشه 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2728

سلام عزیزم خواهر من هم تیروئید داشت. و این ک حافظه ش ب شدت ضعیف بود مثلا میرفت اشپزخونه ب جا غذا پختن چایی  میذاشت دم میکرد میاورد. و اعصابش هم ک نگم از داغونیش. 

ما ی پزشک خیلی خوبی داریم شهرمون ب ایشون ک مراجعه کرد. کم خونی تشحیص دادن بابت فراموشی و این ک از طب سنتی هم استفاده کرد و گرمبجات مصرف میکنه خیلی خیلی تأثیر داشته.. 

هردو دلتنگ همیم اما من اغلب بیشتر
2740

كوتاه مدت رو به نظر من يك مدت خيلي حواستون رو جمع كنيد، اگر قبلا حافظه خوبي داشتيد و واقعا داريد كم حافظه ميشيد حتما بريد دكتر . البته خيلي ها مثل من كلا حافظه جالبي ندارن ، فقط گاهي كه  كم حافظگي باعث دردسرشون ميشه عصباني ميشن تصور ميكنن بدتر شدن . اما اگر واقعا بدتر داريد ميشيد بريد دكتر براي آزمايش آلزايمر زودهنگام و كنترلش 

آلودگي هوا گ.يا شديدا باعث آلزايمر ميشه و نوشيدنيهاي رژيمي كه هر دوتاش رو ما زياد استفاده داريم