2737
2739

بچه ها من سعي ميكنم خيلي مختصر بگم چي شد كه تو يه پست جا بشه وگرنه دوستان دعوام ميكنن. 

ظهر دوباره داشت تبليغ كنسرتها رو نشون ميداد منم سريع از فرصت استفاده كردم به شوهرم گفتم راستي اين پسر خالت زيادي احساس صميميت ميكنه خوشم نمياد ازش . يهو برق از سه فاز شوهرم پريد گفت چطور؟ گفتم بيا پيغاماشو بخون. بچه ها شوهرم همين طور كه رو مبل دراز كشيده بود يهو بلند شد مثل سيخ نشست. قرمز شده بود . بلند شد رفت لباس پوشيد كه بره بيرون هر چي پرسيدم كجا جواب نداد. موبايلش هم جواب نميداد. مردم از استرس صد دفعه رفتم دستشويي يه ساعت بيشتر شد جواب نميداد يهو خودش زنك زد با داد كه از پيغامها عكس بفرست منم فقط گفتم چشم . خلاصي كلي بعدش اومد خونه. كارد ميزدي خونش در نميومد. با منم حرف نميزد بالاخره وقتي ديد منم حالم بد شده با داد و بيداد طبق پيش بيني خودم گفت اگه اينستا نداشته باشي ميميري؟ پاكش كن اون لعنتي رو گفتم باشه مهم نيست برام تو پاك كني منم پاك ميكنم. گوشيشو محكم كوبيد رو شيشه ميز كه من فكر كردم شكست گفت بيا اين گوشيم پاك كن اون بي صاحابو. حالا دعوامونو بيخيال چون طولاني ميشه. رفته بود سراغ پسر خاله ش.بهش گفته بود كاري داري چرا به من نميگي چرا به زنم گفتي ؟ اونم گفته من حرفي نزدم فقط راجع به كنسرت بود. بعد بچه ها خودش واسه اينكه زنش نبينه پيغامهاشو پاك كرده بود.شوهرمم عكسا كه من فرستادم نشونش داده. اونم كلي ببخشيد كه من منظوري نداشتم. مهسا مثل خواهرمه و اين حرفا. شوهرمم يه مشت چيز بهش گفته و اومده. اگه اجازه بديد تو يه پست ديگه بقيش رو بگم خيلي طولاني شد .فقط تر خدا دعوام نكنيد

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن باردار این همه استرس

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2731
2738

کاش اصلا فالوش نمیکردی من که مردا رو فالو نکردم بعدشم کلا اینستا رو پاک کردم 

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

خخخخ بنده خدا رو چيكار كرديم كه ميترسهههه ازمون

الهي بگردم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شوهرم هميشه ساعت ٤/٥ ميره مغازه كه امروز ٦ رفت. كلي تو اناق گريه كرده بود 😢😢 به من ميگفت تو چيزي از من قايم نكردي؟ مطميني؟ نكنه تو هم از اون خوشت ميومده؟ بهش گفتم خوب اگه خوشم ميومد كه پيغامهاشو نشونت نميدادم، گفت قبلا چي؟ گفتم اون موقع هم كه اگه جيزي بينمون بود دليلي نداشت اون با يكي ديكه ازدواج كنه من با يكي ديگه. خلاصه كلي دلداريش دادم و بهش گفتم انقدر حرص نخور مگه اون چه شخصيت مهميه كه انقدر خودت رو زجر ميدي و مهم منم كه حواسم به زندگيم هست و اينا. بعد كه داشت ميرفت گفت نميخواد اينستاتو پاك كني فقط مهران رو بلاك كن . ☺️☺️ خلاصه به خير گذشت دوستان . خوب شد گفتم راحت شدم. حالا نميدونم ديگه شب كه مياد حالش خوبه يا نه .

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

چرا شماره شما رو پسرخاله همسرت داره خب !ادم که نمیدونه هر کی تو مغزش چیه باید مراقب باشه خدایی نکرده همسرتون بلایی سرش میورد خوب بود ! یه سری چیزها رو نباید ازش ساده رد شد 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋