2733
2734
عنوان

امپول اچ سی جی....خانوما کمک

85 بازدید | 7 پست

کیابرای افزایش اسپرم شوهرشون ازآمپول اچ سی جی(hcj)استفاده کردند ونتیجه هم گرفتن؟؟؟؟؟

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
من برای خودم قراره این ماه استفاده کنم !!!❤🙅

برای مردها نشنیدین کسی بزنه عزیز؟

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماه قبل برای خودم استفاده کردم نشد ماه قبل دوتا

این ماه شش تا.

خدا بخیر کنه انشاءالله

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
2731
منم ماه قبل برای خودم استفاده کردم نشد ماه قبل دوتا این ماه شش تا. خدا بخیر کنه انشاءالله

ایشالله جواب بگیری به زودی

خدا کمکتون کنه عزیزم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

یه دنیا ممنون☺

2740