2733
2739

شما که رمز را نمیدونی چه جوری میخواهی چیزی نصب کنی؟

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا ماخانم ها اینقد زود شک میکنیم یکم مثبت اندیش باشین عزیزانم درستش نیست ایناهمه از عواقب نی نی سایته

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
کجایین توروخدا ی چیزی بگین.دارم میترکم.هر وقت رمز گوشیشو میگ‌رو واتس اپ ت ل گ ر ام ی رمز دیگ داره ک ...

خوب عزیزم شاید بادوستاش یه چیزی چت میکنن که دوست نداره شما ببینی دلتو به بد راه نده

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

میتونم کمکت کنم ولی این راهش نیست عزیزم .فوضولی نکن تو کارش چون حریم ها برداشته شع دگ اونوقت پررو تر میشه و حتی قایمکی هم انجام نمی‌دهند تهش میگه خوب کردم و بعدش جلوتر انجام میده .مگر اینکه اگر بفهمی صد در صد جدا میشی 

2706