2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان همه چشما زل زده به گوشی 

دستا روی بروز رسانی.

خخخخخخخ

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

ديشب من ديدم برام پيغام اومد تو اينستا. ديدم كه همين آقاست، نوشته بود سلام خوبي؟ چي شد بالاخره برنامه عيد.

من نوشتم كه سلام شما خوبيد ؟خانوم خوبن( خواستم رسمي حرف بزنيم) . مسافرت ما كه كنسله. شما بريد خوش بگذره

جواب داد كه وااااااي چرا كنسل؟ ما كه بدون شما بهمون خوش نميگذره بريم. منم ديمه جواب ندادم. دوباره يه ساعت بعد پيغام داد كه من ميخوام رزرو كنم زودتر خبر بديد. منم نوشتم گفتم كه نمياييم من شرايطم براي مسافرت خوب نيست

بعد نوشت حيف شد دوست داشتم با هم بريم . منم جواب ندادم . 

يهو يه پيغام داد كه كلا اپيلاسيون شدم. نوشت تو كه آخه خودت هنوز كوچولويي چطوري ميخواي مامان شي با چند تا شكل قلب. 

من كه دست و پام يخ كرد . جواب ندادم .

دوباره نوشت مواظب كوچولو باش برام خيلي عزيزه.اول جواب ندادم. بعد دوباره واسه اينكه ديگه پيغام نده نوشتم ممنون سلام برسونيد . باي

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
 واااااااای خدااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😀😀😀

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2740

بچه ها من هنوز به شوهرم حرفي نزدم. ميخوام بكم اما ميترسم. ميدونم كه شر بزرگي به پا ميشه. اول از همه هم دامن خودمو ميگيره. نگم هم ميترسم يه جور ديگه بد شه. چه خاكي به سرم بريزم😱😱

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
ديشب من ديدم برام پيغام اومد تو اينستا. ديدم كه همين آقاست، نوشته بود سلام خوبي؟ چي شد بالاخره برنام ...

خو به شوهرت بگوو دختر حوب بخدا بهش نگی بعدا بفهمه شر به پا مبشه ها از زبونت خودت باید بفهمه خیلی خیلی بهتره فوقش دوتا داد میزنه ولی مطمین میشه از جانب تو نبوده 

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

بابا توروخدا اینجور تاپیکارو ترک کنین و یا اصلن تا زمانیک استارتر تایپ نکرده چیزی تایپ نکنین این جور افراد میخان ۳۰۰ صفحه بره جلو تاپیکشون و هر ده صفحه یه پست میذارن انگار پربازید شن جایزه دارن😓

استارتر محترم بخدا اونقد وقتتو نمیگیره اگ همه رو تو پست اول بذاری و یه دوسه مین دیرتر تاپیک بزنی😓

چقد باید متذکرشیم این موضوع رو تا شما بفهمین اه😓

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒
2706