2737
2739
عنوان

در هفته سیزدهم طبیعیه؟

193 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من از هفته ی 6 ترشحات قهوه ای داشتم تا به الان هفته ی سیزدهم،البته با وجود مصرف روزی دوتا  شیاف سیکلوژست. از هفته ی هشت تا 11  قطع شد. یه استرس و ناراحتی شدیدی شخصی برام ایجاد کرد که فردا صبحش خونریزی قرمز روشن داشتم.و دوباره اول صبح ترشح قهوه ای . کسی اینجوری بوده و ایا قطع میشه؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم با دکترت مشورت کن و اگه که مشکلی نباشه با استراحت برطرف میشه منم چنین مشکلی داشتم اما پروژست ...

هیچ کاری نمیکنم کلا استراحتم والا ... نمیدونم چرا قطع نمیشه🤔

هیچ کاری نمیکنم کلا استراحتم والا ... نمیدونم چرا قطع نمیشه🤔

نگران نباش اگه دکتر گفته که جنین مشکلی نداره جای نگرانی نیست سعی کن استرس نداشته باشی و از خودت مراقبت کنی اکثر لکه بینی ها بعد هفته 13 قطع میشه 

نگران نباش اگه دکتر گفته که جنین مشکلی نداره جای نگرانی نیست سعی کن استرس نداشته باشی و از خودت مراق ...

مرسی عزیزم اگه بذارن این فامیل محترم ما استرس نداشته باشیم.. سونوی غربالگری دادم گفت همه چیز خوبه شکر خدا.. ببینیم خدا چی میخواد .

مرسی عزیزم اگه بذارن این فامیل محترم ما استرس نداشته باشیم.. سونوی غربالگری دادم گفت همه چیز خوبه شک ...

خب خداروشکر که مشکلی نبوده پس دیگه نگران نباش ، فامیل و استرس و کلا بذار کنار فقط فکر سلامتی نی نی باش 

2738

سلام دوستان من اول هفته ۱۴ هستم و جفتم مارژیناله ک یکم راه میرم سمت راستم و نافم تیر میکشه ی رگه صورتی خیلی کم رنگ هم می بینم کسی بوده مشکل منو داشته باشه و الان نی نیش به دنیا اومده باشه و مشکلی نداشته باشه؟

بارداری سوممه برام دعا کنین بچه ام سالم باشه و برام بمونه