2733
2739
عنوان

بلوغ زود رس در پسران

| مشاهده متن کامل بحث + 26789 بازدید | 51 پست
بعدم بچه تو هر ستی برای مادرش بچه س نن همیشه همه بدنش و چک میکنم 

اتفاقا کار خوبی کردی چک کردی باباش هم میتونه باهاش راحت باشه دکتر برو یه آزمایش هورمونی و عکس مچ دست ازش میگیرن خیالت راحت میشه شاید فرایند طبیعیش داره شروع میشه اگه زودرس هم باشه انشالله با پیگیری شما درمان می

شه

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
از نظر روانشناسي باعث اافزايش اعتماد به نفس در پسرها ميشه

چه عرض کنم والا بحث اون احساسی که خود بچه داره با عوارضش جداست بخاطر اینه که میگم تو پسرا خطرناکتره حالا دور از جون پسر استارتر مواردی تو مطب دکتر رزاقی دیدم جا خوردم پسر هفت ساله سبیلاش دراومده بود صداش دورگه بود براش ام آر آی مغز نوشت .در کل بخاطر تغذیه ی سالم و مقوی بخصوص مصرف زیاد گوشت قرمز در دخترها و چاقی چون. استروژن رو افزایش میدن بلوغ زودرس زیاد شده

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2738
شما چیکار کردی پسرتون پسر منم ده سال و سه ماهشه مو درآورده اونجاش ؟میشع راهنماییم کنی 

هیچی یه مرحله بردمش دکتر گفت بلوع زودرس هست یکسری ازمایش داد وگفت جوابش رو بیار اگه همین روند بود باید امپول رو شروع کنم که بلوعش به تاخیر بیوفته ولی من دیگه نرفتم چون بعد از تحقیقات به این نتیجه رسیدم که سن بلوع کم شده وآمپولها عوارص داره واینکه تا ۱۸ سالگی قد پسرها بلند میشه دیگه بیخیالش شدم فقط سردیجات وخنک کننده ها رو بهش مزدم وگرمیجات وگوشت رو کم کردم براش 

شما چیکار کردی پسرتون پسر منم ده سال و سه ماهشه مو درآورده اونجاش ؟میشع راهنماییم کنی 

نگران نباش اگه قد پسرت خوبه خوب دیگه بلوعش شروع شده منم اولش خیلی شوکه شدم ولی بعد عادی شد برام 

پسر من قدش بلنده خوب بلوعش زودتر میشه یه دکتر عدد ببرش تا چکش کنی چون من بخاطر همین مسیله متوجه شدم پسرم چربی خون داره اگه ازمایش نمیدادم متوجه نمیشدیم ولی من اگه جای شما باشم امپول ...نمیزنم 

پسر من قدش ۱۵۵ وزنش ۴۴ کیلو هست 

پسر من صفراش داره میره بالا باید اون کنترل بشه در صمن وقتی موهای زائد رشد میکنه دیگه مکلف میشن ونمازشون هم واحب هست 

پسر من قدش ۱۵۵ وزنش ۴۴ کیلو هست  پسر من صفراش داره میره بالا باید اون کنترل بشه در صمن وقتی مو ...

سلام عزیزم ببخشید یه سوالی داشتم پسر من ۱۰ سالشه و روی بیضه هاش مو در اورده، به نظرتون بلوغ زودرسه؟ 

2706