2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم کلا این روش ها که پوست رو می کشه 

به مرور آسیب میزنه 

خانمهایی که دوست دارن مشاور فروش یه شرکت معروف با کلی مزایا بشن 

بدون سرمایه اولیه

بدون نیاز به خروج از منزل  

بهم در خواست دوستی بدن

کلا اپیلاسیون واسه پوستایه حساس خوب نیس بدتر پوستو لک میکنه و جوشایه زیرپوستی میزنه,,,,هرچیم ک بزنی فایده نداره من تقریبا دوسال اپی کردم فاتحه پوستم خونده شد الان پودر میزنم,,,,هم پوستم روشنتر شده هم دیگه جوش و اینا نمیزنن

لطفا قبل از هر پاسخی ب این فکر کنید ک آدمها با سلایق و عقاید و نظرات متفاوتی هستند ,یاد بگیریم ک بهم احترام بزاریم
2738
راستی خوب میشه؟؟ کرم نرم کننده بدن میزنم ولی فایده نداشته 

من روغن بچه میزنم خوبه 😀😊

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
الان لک و جوشات بهتر شده ؟

آره بابا الان ۸ماهه دیگه اپی نکردم,,,,فقط پودر میزنم چون پوستم ب همه چی حساسه فقط پودر واسش عالیه عالی شده مخصوصا بیکینی

لطفا قبل از هر پاسخی ب این فکر کنید ک آدمها با سلایق و عقاید و نظرات متفاوتی هستند ,یاد بگیریم ک بهم احترام بزاریم
آره بابا الان ۸ماهه دیگه اپی نکردم,,,,فقط پودر میزنم چون پوستم ب همه چی حساسه فقط پودر واسش عالیه عا ...

ممنون از راهنماییت 

پودر خوبه بهم هم میسازه فقط وقت گیره یه کم 

ممنون از راهنماییت  پودر خوبه بهم هم میسازه فقط وقت گیره یه کم

۵دقه بیشتر وقت نمیگیره کل بدنتو از پاها شروع کن بیا بالا تا بالا برسی پاهات دیگه شل شده موهاش