2733
2734
عنوان

شوهرم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم شوهرم قلیون دوس داره البته بیشتر با دوستان اینقدر گفتم نکش خسته شدم  حالا میگم بکش به من چه ریه خودت خراب میشه فقط دور و اطراف من و بچه هام و تو خونه ام نیاری . الان یه مدته نمیکشه از سرش افتاده

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

دوستان واقعا سخته اول اینکه به سلامتی چه مرد و چه زن اسیب می زنه و دوم اینکه بوی بدش تا مدت ها توی خونه و ماشین و روی لباس ها است

و سوم اینکه نگاه اطرافیان به ادم سیگاری مثبت و خوب نیست و در کل ادم خجالت میکشه

ینی بزارم بکشه😦

خب اون خودش عقل داره

میتونی بهش برسونی گه خوشت نمیاد از این کارش

اگه قبول نکرد ول کن 

مگه عصابتو از سرراه اوردی!

خدایایه هل بده بیوفتم ترکیه😁
چقدر راحت با سیگار کنارمیاین!!!!

سیگاره مواد نیس که😆ولش کن بابا بزا بکشه.تا خودش نخواد نمیتونی کاری کنی.من بابام ۲۵سال تمام میکشید مامانم هرکاری میکرد ترک نمیکرد.مامانمم دیگه گیر نمیداد اخرش مجبور شد قلبشو عمل کنه و بزاره کنار.بمیرم چقدم اذیت شد.الان به مامانم میگه کاش حرفتو گوش میکردم

شوهر من لثه هاش مشکل داشت هرچی تو این 4سال میگفتم برو دکتر نمیرف چن وقت پیش وایسادم جلوش چشمامو گریه ای کردم دستاشو گرفتم سرم گذاشتم رو قلبش گفتم اگه نری دکتر قلبت مریض میشه😢 من اگه صدای این قلب و نشنوم دق میکنم😭 اونم فرداش رف دکتر

اگه بشی تو عروس مادرم والا چه خوبه...عزیزم چادرو وردار از دیشب این تیکه افتاده تو دهنم مثل دیونه ها ...

😂😂😂😂

دیگه بیخیالت شدم.چشم انتظارت نیستم.بود و نبودت رو سپردم دست خدا.دیگه میخام از ثانیه هاو لحظه هام استفاده کنم.سالها جوونیمو به پای انتظارت سوزوندم.هم توی خواب دلتنگت بودم هم بیداری.اما الان دیگه کافیه.اگه اومدی جات تو قلبمه❤ اگه نیومدی سهم من نیستی و حتما قراره نباشی.واسه داشته هام شاکرم و واسه نداشتنت کافر نمی شم................هی با توام " نی نی"
2706