2737
2739
من دیروز صبح انتقال جنین داشتم 3 تا برام گذاشتن
من از روز شنبه بعد از عمل پانکچرم لکه خون داشتم .....که هنوز هم ادامه داره
در ضمن دارم شیاف استفاده میکنم همراه با شیفا لک قهوه ای میاد که صبح توش یه چیزه شبیه خلط مانند بود
خیلی نگرانم ...یعنی من دارم بی خودی استراحت میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا یلدا جون گفت جای سوزن پانکچر هست ..گفت قطع میشه ولی نشد
راحله جون شما مامان شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی نگرانم نی نی هام با همین لکه دفع بشن
]
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
سلامممممممممم مبارکههههههههههههههه

باسمین اصلا نگران نباش اون بخاطر عملت هست چون آسیب دیده توی رحمت حتما واسه همین خون میاد
ربطی به جنین نداره

بازم از دکترت بپرس خیالت راحت شه
کسی نبوده مثله من باشههههههههههههههههههههههه
بعد مامان بشهههههههههه
2738
قربونت برم هنی جون ............دعا کن این لکه های لعنتی قطع بشه ............
انشالله تو هم کم مونده مامان بشیییییییییییییی
سحر جون متاسف شدم انشالله دوباره میان تو دلت
فقط میخوام بدونم شما هم بعد از پانکچر لک داشتی و همچنان بعد از انتقال هم ادامه داشت؟
تا روزچندم؟
سلام من تازه عضو شدم.منم اول مرداد میکرو کردم بعد از انتقال جنین تو مرکز شایامهر یک ساعت بیشتر دراز نکشیدم وقتی بلند شدم یک مایع سفید لزج ازم دفع شد به دکترم زنگ زدم گفت مایع شستشو بوده اما بعد از جواب آزم روز 15 که منفی شد فکر میکنم همون جنینام بوده که دفع شدن. اینقدر ناراحتم ....
نه مامان سها جان من بعد از انتقال هیچ ترشحی نداشتم ....ولی به قول دکترت به احتماله خیلی زیاد مایع شستشو بوده
حتما قسمت نبوده خانومی
انشالله دفعه بعد حتما مامان میشیییییی
2706