2737
2739
عنوان

تخت بخرم یا نه

667 بازدید | 21 پست

دخترم دو سال و نیمشه و ما مستاجریم وقتی دخترم بدنیا اومد براش کمد تک گرفتیم با خورده ریزها الان تخت که می بینه خوشش میاد دلم می خواد براش تخت بگیریم

الان نمی دونم از این تخت هایی که بهش کمک چسبیده وتبدیل به نوجوان میشه بگیریم براش یا از این تخت های تک

از طرفی جوری که ثابت هست بگیریم یا از اونایی که گهواره ای هم میشن

راهنماییم کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی عزیزم براش بخر خداکنه فقط خونت گوچیک نباشه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

اگه خونه ات بزرگه بگیر من خودم نگرفتم چون تو اسباب کشی داغون میشه هروقت خونه دار شدم میخرم

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2740

نه فقط تخت كودك بگير براش تا نوجوان بشه اين تخت ديگه داغون و قديمي شده نميخوادش بايد يه نو بخري براش الان براش كودك بگير كلا تو هر سني فقط مناسب همون سن براش بخر

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2706