2737
2739

سلام دوستای گلم.

صلوات هرحاجتی رومیده.اونایی که درحال اقدامند ودرهرشرایطی چندساله ازخدانی نی میخوان،حالابه هردلیلی قسمتشون نشده،بیاین باهم باشیم،هرکی هرچندتاصلوات تونست،10تا100تا یا حتی یه دونه برای خانوم بفرستیم تاتوهمین ایام فاطمیه به حق اسمشون مادرشیم.حضرت زهرا حاجتمون رو میده..

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چشم حتما میفرستم هر چقدر بتونم.امیدوارم که بحق خودش به هممون کمک کنه

ان شاالله مادرشی

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
میشه واس چیز دیگه صلوات بردارم؟😓😓😓😓😓😓

صلوات حاجت میده.براهرچی دوس داری بردار عزیزولی توکه نی نی داری براماهم صلوات بفرس

من 200میفرستم.

ان شاالله مادربشی

منم ٥٠٠تا ميفرستم

ممنونم عزیزم

صلوات حاجت میده.براهرچی دوس داری بردار عزیزولی توکه نی نی داری براماهم صلوات بفرس

چشم برا نی نی دار شدن همتون هم صلوات میفرستم...۳۰۰بردارم

التماس دعا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ربنا افرغ علینا صبرا  
2706