2733
2739
منم دوسال پیش رفتم ارایشگاه برام جلید ریخت عاااالی بود از اون ب بعد موهام هنوز صافه با اینک چندین ...

جدی میگی؟چی هست؟؟

من گلت کردم ولی کوتاه که کردم دوباره حالت داره البته از اون حالت فر اولیه دراومده ولی موهام احساس میکنم خیلی میریزه که البته قبلا هم ریزش داشتم

البته خوهرم که گلت کرده صاف صاف شده بااینکه موهاش ازمن خیلی فر تر بود

حالا اینی که شما گفتین خوبه؟گیاهیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

موادش فرق داره من موهام تقریبا تا رو شونه هام یذره بلندتره موج داشت وکامل شکننده شده بود دوس داشتم لخت شه آرایشگره گفت با کراتینه لخت لخت نميشه 

خدایا شکرت 🤗
جدی میگی؟چی هست؟؟ من گلت کردم ولی کوتاه که کردم دوباره حالت داره البته از اون حالت فر اولیه دراومده ...

من ک واقعا راضی بودم از موادش

حالا شماهم ی تحقیق بکن ببین هنوزم دارن

پیش ارایشگر ماهر برو... ارایشگر من حواسش بود ک ب موهام نمیسازه برا همین بعده ۲۰ دقیقه موهامو شست

البته اینم بگم ک من موهام خوب بود وارد سن بلوغ ک شدم فر شد و از ریخت افتاد

الان ک دارم از این سن بیرون میام، کم کم داره خوب میشه مثل قبل

الان ک واقعا از موهام راضیم گرچه برای صاف شدن نیاز ب سشوار داره در حد خشک کردن

🌏ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام💜
موادش فرق داره من موهام تقریبا تا رو شونه هام یذره بلندتره موج داشت وکامل شکننده شده بود دوس داشتم ل ...

هزینش  800شد البته من یکم ازش تخفیف گرفتم مارک موادشم بونیتا بود فک کنم 

خدایا شکرت 🤗

البته بستگی به مو داره بعضی موها موج دارن و با کراتینه خوب ميشن ولی بعضی موها نه خشک و وزن ک خیلی صاف نميشن 

البته ی مدل هم هست کراتینه با صافی انجام ميشه ک اون مو رو صاف صاف میکنه 

خدایا شکرت 🤗