2733
2734
عنوان

کم تحرکی اسپرم😢

13794 بازدید | 69 پست

سلام دوستان اگه کسی هست که شوهرش کم تحرکه وباردارنمیشه یاشده بیادتجربشو بگه مرسی....

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 

خب؟بارداری یانه عزیز؟

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
2740

من خدارو شکر همسرم مشکل ندارد ولی خودم سرشار از مشکلم.پولیپ آندومتر تنبلی شدید زخم دهانه رحم

شنیدم میگن ژل رویال اصلش واقعا تاثیر می‌ذاره هم برا آقا هم خانوم.امروز شوهرم سفارش داده از عسل فروش بازار ده گرمی پنجاه تومن.من فک نکنم اصل باشه چون آشنا نیست .سعی کن اصلشو پیدا کنی وروزی یذرع بده شوهرت ناشتا بخوره.

خيليا عزيزززززم نتيجه گرفتن فقط توووو غصه نخور و کنارش باش 

ممنون ک جواب دادی دعا کنید برام لطفا

2706