2737
2739
عنوان

شوهرم بهم شك كرده انگاري 😢

6390 بازدید | 54 پست

ديشب خونه خاله شوهرم بوديم. يه پسر خاله ي خوشتيپ هم داره شوهرم. من از قبل ازدواج ميشناختمشون باهاشون سلام عليك خيلي داشتيم. اون زودتر از من ازدواج كرد و از مادر شوهرم شنيدم از ازدواجش راضي نيست. حالا ديشب همش تو نخ من بود هر جا ميشستم همون طرف رو نگاه ميكرد همش بهم لبخندهاي مهربون ميزد داشتيم ورق بازي ميكرديم اون بازي نميكرد فقط ما رو نگاه ميكرد بعد همش طرف منو ميگرفت. من ديگه دست و پامو گم كرده بودم نميدونستم چيكار كنم از شوهرمم ميترسيدم يهو قاطي كنه چون كلا حساسه حالا خدا رو شكر فاميل خودشه. خواهر شوهرم و زن پسر خالمم چهارچشمي هواسشون به ما بود. ديشب كه اومديم شوهرم همش تو خودش بود به من ميگفت تو كه از گذشتت به من دروغ نگفتي؟ بهم خيانت كه نميكني؟همش هم گوشيم دستش بود خيلي كلافه شده. من كه مقصر نبودم خيلي از ديشب دلم گرفته . نميدونم با اين پسره چيكار كنم . منم گاهي به حرفاش ميخنديدم اما نه به منظوري خوب همه ميخنديدن 😢😢به نظرتون اشتباه كردم

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

حالا دوست بودین واقعا؟

بنظر من خودت شک رو تو دل شوهرت بکش

بگو عزیزم خیلی از پسر خالت بدم میاد اصلا انرژی منفی آدم ازش میگیره

همش از شوهرت تعریف کن با هر کار کوچیکی که انجام میده بگو تو بهترین همسر دنیایی یه تار موی تورو به دنیا نمیدم

راستش آدمش خودشو میذاره جای شوهرت ناراحت میشه

ما با زن بودنمون نمیتونیم تحمل کنیم زنی ابن رفتارارو با شوهرمون داشته باشه

وای به دل مردا

بایدمواظب باشی گلم بعضی وقتاآدما تاوان اشتباهات دیگرون رومیدن

بخدا من اصلا كاري ندارم من ميشستم قاطي خانومها نگاهم ميكرد ميشستم پيش شوهرم باز نگاه ميكرد هي باهام حرف ميزد و لبخند ميزد. قبلا حدس ميزدم بهم يه حسي داشته و ماهي از بعد ازدواج از رفتاراش ميفهميدم اما اصلا تابلو مبود اما ديشب ديگه شورش رو در اورده بود😐😐

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

شوهر خواهر خودم به من نگاهای بیخود و تابلو میکرد یه حرکات دیگه ای ازش دیده بودم به همسرم گفتم ؛ گفتم نمیخوام منو از خواهرم جدا کنی ولی اینارو میگم که آگاه باشی حواست جمع تر باشه نگاههای فلانی رو دنبال کن بذار حساب کار دستش بیاد

الان شوهرم با رابطه من با خواهرم کار نداره ولی جوری غیر مستقیم اونو حالی کرده که چی به چیه