2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من

البته به قول دوستمون بهش عادت کردم

چیزی به عنوان عشق ازش ندارم.البته چهار پنج ماهی میشه که اینجوریم

دیگه دوستش ندارم

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

اگر علاقه نباشه زندگی نمیکنم..

بنظرم زن و مرد باید اگر در کنار هم زندگی میکنند تمام یک فرد رو بپذیرند...و اگر مشکلی هست دوستانه حل کنند..بی مهری بی علاقگی چیزی جز سرد شدن و نابود شدن اول خودمون بعد همسرمون نداره..از هرجا شروع کنید برای ترمیم رابطه دیر نیست...اگرم واقعا قابل ترمیم نیست جدایی بهتره تا زجر کشیدن و دادن

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2738

با اینکه شوهرم خیلی اذیتم میکنه من عاشق شوهرمم خیلی دوستش دارم هرچقدر اذیتم میکنه نمیدونم چرا ازش دلسرد نمیشم  ناراحتیم ازش فقط برای چنددقیقه اس بعد اون دوباره فراموشم میشه 

لطفا برای سلامتی نی نی توراهیم صلوات بفرستید🌸🙏🏻

خیلی خوبه اینجوری من از اول عقد هم علاقه نداشتم و به وجود نیامد الان نزدیک شش ساله هیچ لذتی ازش نمیبرم هیچی خیلی از خدا خواستم مهرشو ب دلم بذاره اما بازم میگم میسپارم به خدا

خیلی خوبه اینجوری من از اول عقد هم علاقه نداشتم و به وجود نیامد الان نزدیک شش ساله هیچ لذتی ازش نمیب ...

چند سالتون هست دوتايي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
چند سالتون هست دوتايي

من 23 شوهرم 24 البته اینم بگم اون منو خیلی دوست خیلییییی زیاد ولی من نه هر چی بیمحلی میکنم بهش فاییده نداره بیشتر میاد سمتم یه ازدواج سنتی دختر خاله پسر خاله

ذهنتون رو مسائل مثبت همسرتون متمرکز کنین اونا بزرگنمایی کنین مرتب بگین مهر من نسبت به همسرم روز ب روز بیشتر میشه ذکر یا ودود هم مؤثره 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
من 23 شوهرم 24 البته اینم بگم اون منو خیلی دوست خیلییییی زیاد ولی من نه هر چی بیمحلی میکنم بهش فایید ...

همين ك ازش بيزار نيستي

اميدوار كننده هست

يعني ميتوني بهش علاقه مند بشي

ذهنت رو بايد اماده كني

باور كن همه چيز تو ذهن ماست

همين الان يك صحنه ترسناك بيار تو ذهنت ببين ميترسي؟ يا موضوع خنده دار؟ يا فكر كن خداي نكرده يكي از عزيزانت اتفاقي براش افتاده بيين اشكت در نمياد!! 

همش تو ذهن ادمهاست

فكر كن يك لحظه يك عاشق حافظش رو از دست بده يازم عاشقه؟! 

سعي كن همسرت رو بپذيري و محبتهاش رو رد نكني

تا ب مرور تو هم با احترام و عادت ك بينتون هست علاقه مند بشي

سني نداري يكمي هيجان داشته باش گاهي كارهاي متفاوتي كن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم