2733
2739

سلام شادیممم درست کردی اخرش 

نوش جونت عزیزممم😋😋😋😋

.من فردا حتما درست میکنمم امروز ناهار نزاشتم شام بریم بیرون

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مواد تشکیل دهنده 

گوشت چرخ کرده .سویای چرخ کرده.پیاز.نمک فلفل زردچوبه و هر ادویه ای ک دوس دارین😅اینارو مخلوط میکنی میزاری تو یخچال ی ساعت بعدش سسشو درست میکنی پیاز و رنده ریز میکنی و سرخ میکنی رب میزنی و ادویه روش یکم اب میریزی و الو یه ربع ک جوشید و جا افتاد..کله گنجشکیارو خوب سرخ میکنی و میندازیش توش و یه ده دقیقه هم میزاری ک تو اون بمونه با حرارت ملایم بعدش امادس😊..

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
سلام شادیممم درست کردی اخرش  نوش جونت عزیزممم😋😋😋😋 .من فردا حتما درست میکنمم امروز ناهار ن ...

مرسی عزیزم اره من درست کردم دلم میخاس😅😅فدات بشم جات خالی

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
2728

وااای اون بروکلی اون گوشه منو کشته😍😍

نوش جونت عزیزم😊😊

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
فدات بشم مرسی خوبن قربونت

ببوسشون از طرف من😘😍مواظب خودتم باش😍

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2706