2733
2734
عنوان

قرص یا قطره شیرافزای خوب

1003 بازدید | 17 پست

پسرم دو ماهشه یعنی شیرم زیاد میشه الان بخورم؟؟

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره🤗از خوشگلی تا نداره😌شاه میاد با لشکرش👼پرنسس ها دوروبرش👸👰👸واسه دخمل کوچیکترش👰یا بدم🤔آیا ندم💃
اره. من پودر گالاکتومید میخوردم خوب بود

پودره یا قرص؟؟بعد از چندوقت شیرت زیاد شد

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره🤗از خوشگلی تا نداره😌شاه میاد با لشکرش👼پرنسس ها دوروبرش👸👰👸واسه دخمل کوچیکترش👰یا بدم🤔آیا ندم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رازيانه سينه هاتم بزرگ ميكنه همون قرص شيرافزا رو بخور اب 

ابميوه 

ابگوشت 

سوپ جو با قلم عاليييهههه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738

من دلستر زیاد میخورم رازیانه هم دم میکنم پسره بچم زیاد نشده شیرم کمه هنوز ولی قرص رو نخوردم خداکنه زیاد شه شیرم خیلی غصه میخورم الان دوماهه هم شیرخودمو میخوره هم شیرخشک الانم تقاضاش زیادشده بچم

من دلستر زیاد میخورم رازیانه هم دم میکنم پسره بچم زیاد نشده شیرم کمه هنوز ولی قرص رو نخوردم خداکنه ز ...

اخه دلستر واسه نوزاد نفخ و دل درد میاره. من ک نمیخورم.

عشق ینی❤دخترم و باباش❤
اخه دلستر واسه نوزاد نفخ و دل درد میاره. من ک نمیخورم.

اره اتفاقا معمولا نفخ داره نی نیم

اره. من پودر گالاکتومید میخوردم خوب بود

ببخشید دوست عزیز چند بار مصرف کردی منظورم چند قوطی تا جواب گرفتی؟؟؟

2706