2737
2734
عنوان

سقط جنین وبارداری مجدد

241 بازدید | 32 پست

سلام.دوستای گلم...

من به تازگی در6هفتگی سقط کردم.خیلی سخت ودردناک بود.تازه بعد2سال خدابهم داده بود.حالا توروخدا کسی هست بعدچندسال بارداربشه وبعد سقط ،دوباره باردارشه؟

من برای بارداری مجدد خیلی دلواپسم.میترسم دوباره تا 2.3 سال طول بکشه.اگه راهنمایی کنین ممنون میشم عزیزان

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1375
0
0%
1377
0
0%
این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

خواهش میکنم اگه کسی درشرایط من همچین اتفاقی براش افتاده بیاد تجربشو برای منم بگه....😣😔

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ربطی نداره .منم سقط داشتم شهریور بارداری اولمم بود.دلیل نداره دومی مثل اولی بشه .خیلیا اینجورین .۳ تا ۶ ماه جلوگیری بعد اقدام میکنی بدنت آمادگی داره دیگه .

مامان دوتا فندق هستم ❤❤

گلم ناامید نباش من بعد سقط به لطف خدا همون ماه اول باردار شدم

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

فقط عزیزم چیزای گرم بخور و رحمتو گرم نگه دار

جوانه گندم بخورید دوتاتون

واینکه ب احتمال زیاد زیر ۱۲هفته ضعیف بودن اسپرم و یا تخمک دخیل بوده ک باید دنبال راه حل باشید تا بارداری بعدی خوب پیش بره

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍
2740
دقیقا بعدسقط اقدام کردین؟

نه پنج ماه بعد از سقطم اقدام کردیم

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
نه پنج ماه بعد از سقطم اقدام کردین

انشاااله ب سلامتی گلم

کار خاصی کردین ؟؟؟؟رفتین دارو خوردین یا نه مثلا طبیعی یا طب سنتی؟

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍
انشاااله ب سلامتی گلم کار خاصی کردین ؟؟؟؟رفتین دارو خوردین یا نه مثلا طبیعی یا طب سنتی؟

ممنون عزیزم

نه طبیعی دارو نخوردم تو اقدام هستین؟

گلم ناامید نباش من بعد سقط به لطف خدا همون ماه اول باردار شدم

ممنونم نفس جان برای من خیلی دعاکن مخصوصا سرزایمانت ایشالله زایمان خوبی داشته باشی.خیلی خیلی التماس دعا

2706