2752
2734
عنوان

جراح پلاستیک خوب ....

1197 بازدید | 10 پست
سلام خانمها میدونم این موضوع تکراریه ...اما خواهش میکنم اگه تونستید جواب بدید...
میخوام جراحی بینی و پلک انجام بدم لطفا
1-نام پزشک جراح
2-میزان رضایت خودتون یا اطرافیان
3-دستمزد
باید زودتر تصمیم بگیرم لطفا اگه میتونید کمک کنید مرسییییییییییییییی
من دکتر حمید ملکان راد رو پینهاد میکنم. خودم پیشش جراحی بینی انجام. کارش عالیه. از قیمتهاش الان بیخبرم. جراحی پلک هم انجام میده. الان آدرس سایتشو میذارم.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی دیگه نخواست من و راهنمایی کنه ..........نمیدونم چرا هر موقع من از این نی نی سایتی ها راهنمایی میخوام هیشکی کمک نمیکنه............مهدا جان دستت درد نکنه بازم خودت خیلی معرفت به خرج دادی............
مامی جون من جراحی زیبایی نکردم اما بینی خیلی خیلی سلیقه ایه باید یه کفش آهنی بپوشی و تو مطب دکترا بشینی، با مریضاشون حرف بزنی و ببینی درصد رضایتشون چقدره و بعد از چند سل هنوز راضین؟

در ضمن هر بینی ای که دیدی و خوشت اومد بی رودربایستی برو و ازش سوالات جامع بپرس...

البته در نهایت شانسم خیلی مهمه چون خواهرشوهر من ۵ سال گشت و اینکارارو کرد و آخرشم پیش یه دکتر گرون رفت و بینیش تعریفی نداره.