2737
2734
عنوان

علایم بارداری

265 بازدید | 22 پست

مامانای تازه باردارشده سوال دارم درباره علایم بارداری پیش از موعد. 

سه روز به موعد پریودم مونده

پوستم بی سابقه خشک شده وسر درد ودندون درد وترشحات آبکی بی رنگ... با عرض پوزش به خاطر رک گویی... ‌‌‌

دارم

کسی از شما بوده که اینا علایمش باشه

نمیتونم بیبی چک بخرم.... 

شرایطش نیست

لطفا راهنمایی کنین

دعا کنید خدا از گرفتاری بزرگم نجاتم بده... قسمش بدین... 

به نظرم صبر کن 

همین دلخوشی اگه نشه بدجور میخوره تو ذوقه ادم

پنجاه پوجاه باش و بی خیال 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باور میکنی دیگه مطمعنم پریود میشم 

ماه قبل پنج روز عقب افتاد انقده ذوق داشتیم با سر رفتیم آزمایشگاه منفی بود

یکسال ودوماهه خستم کرده انتظار

الان شده سرگرمی

وفقط کنجکاوی

دعا کنید خدا از گرفتاری بزرگم نجاتم بده... قسمش بدین... 
2738
باور میکنی دیگه مطمعنم پریود میشم  ماه قبل پنج روز عقب افتاد انقده ذوق داشتیم با سر رفتیم آزما ...

هرچقد انتظار بکشی و استرس داشته باشی بدتره عزیزم... بزن به بی خیالی و توکل کن به خدا... آزمایشات اولیه رو دادین خودت و همسرت، مشکلی نبود خدای نکرده؟

کسی نبود علایم داشته باشه

من س ی ن م درد میکرد شدید

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
کسی نبود علایم داشته باشه

دستام هم خشکی شده بود

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید