2733
2734
عنوان

قلبم داره تکه تکه میشه .. مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر مامانت پاپ اسمیر میداد؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731

اسکال نداره عزیزم فوقس رحمو در بیارن.علم خیلی بیستر از این حرفا پیسرفت کرده فقط اسم سرطان که میاد ما دست و پامونوگم میکنیم.....تو سنیم نیست که بگی میخواد بچه دار ه.خودتو ناراحت نکن.فقط براس دعا کن.

به سنشون و قوای بدنیشون ربط داره.. به اینکه فشار یا قند نداشته باشن خیلی مربوطه.. خدا بزرگه عزیزم . سخت هست اما الان خیلیا خوب میشن مخصوصا رحم و سینه راحت درمان میشه به شرطی که زود بفهمین

2738
نه متاسفانه. دو سال قبل داد ولی پیگیر نشد

عزیزه دلم هیچ نگران نداره اصلا ناراحت نباش اگه شهرستان هستید بیایید تهران مرکز جامع سرطان شناسی اونجا ی سری از مایش انجام میدن بهتون میگن که نیاز به جراحی داره یاشیمی درمانی اگه هزینه هاشون براتون مهمه من میگم ببرید خیریه بهنام دهش پور تو بیمارستان شهدا هم انکولوژیستای محشری دارن هم رایگان هستش مادر منم کنسر سینه هستن همونجا درمان شدن الان حدودا یکسال از اون ماجرا گذشته و هرشش ماه برای پیگیری میرن نگران نباشید شمام

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
یعنی رفت شیمی درمانی یا دارو استفاده کرد ؟

شيمي درماني كرد 

اول با عمل جراحي تخمدان راستش رو برداشت چون ريشه سرطان اونجا بود بعد شيمي درماني با دوز بالا انجام داد

سرطان قابل درمان هس بخصوص سرطان رحم 

فقط صبوري و روحيه بالا ميخواد 

مامانتو حسابي روحيه بده و خودت هم با انرژي باش 

اگر شيمي درماني شد قبلش همه موهاشو كوتاه كن كه روحيشو بيشتر نبازه 

قوي باش دختر

دکترش گفته باید بیاد تهران . مرکز سرطان شناسی . احتمال رحم رو بردارن.  من هیچ اطلاعی از این سر ...

عزیزم نگران نباش.من خودم 10روز اخرین درمانم تموم شده.اول شیمی درمانی کردم.بعد هم پرتو درمانی.الانم خدا راشکر خوبم.خیلی خانمهای اونجا رحم شون درگیر سرطان بود.شیمی درمانی میکردن.درمان فوری شروع کنید.خودتونو نبازید

عزیزه دلم هیچ نگران نداره اصلا ناراحت نباش اگه شهرستان هستید بیایید تهران مرکز جامع سرطان شناسی اونج ...

سلام. میشه آدرس مرکز جامع سرطان شناسی رو بدی؟ ما خیلی دوست داریم خصوصی بستری بشن . هزینه مهم نیست همه زندگیمون فداش

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
سلام. میشه آدرس مرکز جامع سرطان شناسی رو بدی؟ ما خیلی دوست داریم خصوصی بستری بشن . هزینه مهم نیست هم ...

تهران منطقه۱ میدون تجریش خیابان شهرداری از بیمارستان شهدای تجریش از هرکی بپرسی بهت میگن

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
2706