2737
2734
عنوان

زایمان سزارین در رشت

415 بازدید | 10 پست

بچه ها من پیش دکتر روح بخش میرم دکتر خانوادگیمونه همی خواهرام مادرم زن داداشم پیش اون رفتن.منم پیش اون میرم هفته دیگه میرم تو ۶ ماه‌.میگه سزارین نمیکنم اجازه ندارم چیکار کنم؟طبیعی هم که میگن همش درده موندم والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم پیش دکتر محمد تبارم برو 

من طبیعی با این خانوم زایمان کردم بیمارستان فامیلی عالی بود 

حالا شما برو احتمال زیاد قبول کنه سز کنه

خوشا به بخت بلندم که کنارم تویی💘A@S
2740

عزیز دلم، برای سزارین اگر سلامتی بعد عمل و زیبایی شکمت برات مهمه و دوست نداری بعدها روده هات چسبندگی پیدا کنه و گرفتار مثل فتخ روده و دردهای شکمی و اینها رو داشته باشی ، دنبال بیمارستان ولیعصر و توتونکاران نباش ، بیمارستان هایی که حتی یه سایت ندارند و معلوم کی سر عمل سزارین یا زایمان طبیعی میاد سرت  در اکثر مواقع اصلا دکتر نمیاد و ماماها زایمان طبیعی رو توی بیمارستان های این شکلی میگیرند و زایشگاه رشت هم که نگم که برخوردشون با بیمار مثل مجرم هست انگار قاتل گرفتند ، در حال حاضر به جهت بیماری کرونا بهتره آدم بیمارستان قائم و پارس و آریا نره چون کرونایی  بستری می کنند و برای سلامتی مادر و بچه خطرناکه ، در حال حاضر بهترین انتخاب برای مادر بیمارستان فامیلی تخصصی زایمان در رشت هست اما در ارتباط با انتخاب دکتر باید بگم امروز فقط دیگه زایمان سزارین به تنهایی قابل اهمیت نیست بلکه متد عمل که با کمترین برش بچه خارج بشه و با بهترین روش و با سلیقه بخیه بشه محل برش به طوری اصلا در زیبایی بدن زن عمل سزارین هیچ تاثیزی نذاره و جذابیت اندامش از بین نره ، در بین دکترهای زنان و زنانی که در رشت کار می کنند فقط دکتر سمیرا شیاری رو می دونم که جدا از تخصص جراحی زنان و زایمان ، فلوشیپ زیبایی هم داره و چند کشور اروپایی دوره های زیبایی اخذ کرده مثل فرانسه و اتریش و ... و عضو انجمن جراحان زنان و زایمان ، نازایی و زیبایی اروپاست ، با قیمت تعرفه های دولتی هم سزارین می کنه و هزینه هاش هم خیلی کمتر برای آدم می افته و بعد سزارینی که انجام اصلا خط بخیه مشخص نیست ، تا جایی که آدم میگه وای من واقعا سزارین شدم ، من توی بیمارستان فامیلی با دکتر سمیرا شیاری سزارین اختیاری شدم و خیلی راضی هستم و یک میلیون و پانصد دادم ، خیلی تمییز و پاکیزه کارم انجام شد و ظرف ۱۵ دقیقه سزارین شدم به راحتی و رفتم بخش بعد چند ساعت هم رفتم خونه ، خیلی کارش درسته ، مطبش هم توی  نواب هست ، خانم رشتی ، خودتون درگیر این دکتر و دکتر نکنید ، دوستم میگه با دکتر...(ذکر نام محفوظ) عمل سزارین داشت دکتر توی ترافیک موند سر عملش نرسید ، با دکترهای سر شلوغ که وقت نمیذارن و ۴ تا ۴ بیمار می بینند خودتون و سرگردان نکنید ، یک کلام دکتر شیاری و کارتون گارانتی میکنه و با ضمانت کامل سلامتی و زیبایی بدن تون بهتون تحویل میده ، ایشالا همه مادرها که نه ماه فشار و تحمل می کنند به راحتی سزارین کنند