2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم 

من هم استفاده كردم.اولين بار وانيلي رو خريدم كه بالا آوردمش.حتي با شير هم نميتونستم بخورم.

اون رو گذاشتم كنار.بعدش طعم كاكاعوييش رو گرفتم كه با شير سرد استفاده كردم خوب و قابل تحمل بود و من ٦ تا ليدي ميل خوردم تا حالا.

امشب هم اخرين شبي هست كه استفاده ميكنم.☺️.چون فردا ني ني مياد.☺️☺️☺️☺️

2731
سلام عزيزم  من هم استفاده كردم.اولين بار وانيلي رو خريدم كه بالا آوردمش.حتي با شير هم نميتونست ...

وای به سلامتی😘

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
سلام عزيزم  من هم استفاده كردم.اولين بار وانيلي رو خريدم كه بالا آوردمش.حتي با شير هم نميتونست ...

وای برای منم دعا کن یه قوطی شو تو چند روز مصرف میکردی؟

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄
2740
نمیدونم باید ب دکترت بگی ولی واقعا بدمزس خیلیییییی

یه مدت راجع بهش تحقیق میکردم تو نت بعضیا میگفتن باعث آلرژی تو نوزاد میشه.نمیدونم پایه علمی داره یا نه

♥گل پسر مامان عاشقتم زود بیا تو بغلم♥
وای برای منم دعا کن یه قوطی شو تو چند روز مصرف میکردی؟

حتما عزيزم.

شما هم براي من دعا كنيد.

هر قوطي رو تقريبا تو ٦ روز تموم ميكردم.

البته من روزانه ٤ تا ليوان شير و هر ليوان ٥ پيمانه ميخوردم.صبح ظهر غروب شب.چون زياد غليظ نميشد و راحت بود خوردنش.

اين هفته آخر دو ليوان شير و هر ليوان ١٠ پيمانه ميخوردم.صبح و شب.

چون واقعا از خوردنش خسته شده بودم.

حتما عزيزم. شما هم براي من دعا كنيد. هر قوطي رو تقريبا تو ٦ روز تموم ميكردم. البته من روزانه ٤ تا ...

مال من پیمانه اش خیلی بزرگه زده دو پیمانه 

با ابمیوه ب نظرت میشه؟

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄
2706