2733
2739
عنوان

بنظرتون علت شکاک بودن مردان چیست

4835 بازدید | 62 پست

شک از آن موضوعاتی است که در زندگی همه انسان‌ها وجود دارد اما گاهی می‌تواند حسابی دردسرآفرین شود و زندگی را ویران کند پس باید با آن برخورد کرد. اگر همسری شکاک دارید با ما همراه شوید و از تجربیاتتان بگویید

بنظر شما چه عواملی باعث بروز شک در همسران میشود و چه راهکاری را مناسب میدانید برای برخورد با همسر شکاک

سلام علت شک چه در خانمها چه اقایون مخفی کاری طرف مقابلشون 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته شک مربوط به افراد عادی که از سلامت روان برخوردارن منظورم نه افراد پارانویید یا وسواسی

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2728

تیپ شخصیتی بعضی از مردها اینطوریه....و عوامل ژنتیکی و محیطی توی شکل گیری شخصیت تاثیر دارن....

به آینده فکر کن....هنوز کتابهایی برای خواندن،غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

علتش جامعه و مردای چشم ناپاک و هیز و هرزه 

پیر و جوون و مجرد و متاهل نداره😕

اصللللا آدم امنیت نداره و

مردا بعضیا دلشون نمیخواد همسرشون توو همچین جاهایی رفت و آمد داشته باشه

راهکار خاصی نداره

فقققط باید با زبون خوش شوهرشو خر کنه

اره بنظر منم مخفی کاریه همه چیز و باید به طرف مقابل بگیم   عشق چیزی نیست جز یگانگی دو روح   هر دو باید یکی بشن با هم انگار یه نفرن . بعضی موقع ها هم حرفای بیخود و بی جا حرف زدن باعث شک میشه باید مراقب بود .

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   
2738

خیلی خانومارو تو محیط کارشون میبینن یا میشنون که به شوهرشون خیانت میکنن و شوهره هم مث قدیس میپرستتشون...شاید ی ذره ب ذهنشون برسه که چرا زن من خیانت نکنه ؟!؟ خب ایما باعث شک میشن...والا من انقد خانومایی میبینم از عمد واسه مردا عشوه میان...یا خودشون میرن طرف مرد متاهل....خانوما خیییلی خراب شدن...البته نمیگم اقایون پاکن و بی گناه ولی خب انتظار از ی بانو خیلی بیشتره تو پاکی

به نظر من اعتماد بنفس پایین در بین این افراده. و حسادت ناخواسته ای که نسبت به طرف مقابلشون دارن

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

راهکارش اینه ک اولا اصلا باهاشون ازدواج نکنیم و اگر کردیم و کار از کار گذشته بود باید باهاش راه اومد و کمی تحملش کرد

ینی مثلا اگر ب پیامای تو گوشی شکاکه

گوشیمون همیشه دم دستش باشه

حس نکنه ک میخای ازش چیزیو پنهان کنی

کلا خیلی چیزا ک حس میکنید الکیه گفتنش و بگید تا حس کنه چیز پنهان کردنیی ندارید ازش

شک همیشه باهاش هست

ممکنه دوزش کنتر شه با این کارا 

تیکر رژیمه😂

یه درصدیش ب گذشته فرد ب محیطی که توش بزرگ شده و تاثیری که از رفتار اطرافیانش گرفته برمیگرده

یه درصد دیگش بدبین شدن ب وضع جامعه امروز و ب دید بی اعتمادی همه چیز رو دیدنه(امروزه متاسفانه خیانت بین مردان و زنان متاهل خیلی بیشتر شد)

یه درصد دیگش هم اینه که خود فرد رفتارهای نابهنجاری داره ولی از طرف دیگه دلش نمیخواد طرف مقابلش اون رفتارها رو انجام بده در نتیجه همیشه ب دیده شک ب طرف مقابلش نگاه میکنه

خیلی کم هم پیدا میشه افرادی که ب دلیل منفی نگری بالا از ابتدای زندگیش(از وقتی درک و فهم از پیرامون رو داشتن)نسبت ب همه چیز حتی کوچکترین و بی اهمیت ترین مسائل باعث شده که روی کل رفتار و نگرششون تاثیر بداره و هیچوقت دید مثبت ب هیچ چیزی نداشته باشن

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂

والا من ی خاستکار داشتم ی جلسه رفتیم بیرون گفت گوشیت پشت سرت قایم کردی داشتی ب یکی دیگ اس میدادی، درصورتیکه توهم زده بود، فکر میکنم خودشون مورد دارن اگر الکی شک کنند

ولی به نظرم اگر چند مورد دیده باشه از طرف مقابل بعد شک کنه اون دیگه بحثش جداست 

و بقول کامنت اول میشه گفت سر مخفی کاری اینطوری میشن.

اما بعضی ها ذاتا مشکل دارند

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟
یه درصدیش ب گذشته فرد ب محیطی که توش بزرگ شده و تاثیری که از رفتار اطرافیانش گرفته برمیگرده یه درصد ...

من تجربشو نداشتم خداروشکر ولی زیاد بین اطرافیانم دیدم

متاسفانه شکاک بودن هم یک نوع وسواس فکری هست ک جزو دسته بیماریهای روان قرار میگیره؛مثل هر بیماری دیگه ای ابتدا فرد باید خودش قبول کنه که این مشکل رو داره و بعد ب کمک مشاور روانشناس و اطرافیانشون مشکلش رو برطرف کنه

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂
2706