2737
2734

سلام. اگر خانواده شوهرتون فازشون با ما فرق کنه و کلا باهاشون حال نکنین و بهتون خوش نگذره و حرف مشترکی نداشته باشین. منظورم مادرشوهر و خواهرشوهرا و جاریه. قبلنم باهات خوب تا نکرده باشن. بدونی تقریبا ازت لجشون میگیره وقتی میری ممکنه تیکه بندازن یا اذیتت کنن یا تیکه نندازن ولی توقعشون زیاد باشه. خودشون در مقابل هیچ کاری نکنن. کدوم یکی از این رفتارا زو انتخاب میکنید؟یک: کمتر برین و بیاین که نبینین اونا رو. چون اهل جواب دادن و اذیت کردن نیستین سعی کنین دور شین که درگیر نشین. و در عوض باعث غرهای احتمالی شوهر بشه که با خانوادم نمیای و بری و حتی بخواد تلافی کنه سر خانوادت.

یا راه دوم اینکه راحت بری و بیای عوضش چیزی گفتن جواب بدی و توام گاهی بهشون بپرونی و کلا اذیتشون کنی؟؟؟

اینم بگم من راه اولو انتخاب کردم چون حس میکنم تو شخصیتم نیس روش دوم. ولی عواقب رفتاری شوهرمو داره

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو دوران عقد گزینه اول بودم...ینی همه جوره اذیتم میکردن منم نمیرفتم باز تیکه مینداختن نمیای.... 

از بعد بچه دار شدن میرم و میگم ب ت خ م پسرم هر چی میخان بگن و منم جواب میدم ببخشید عصبی شدم.. یاداوری رفتاراشون ناراحتم کرد

👨‍👩‍👦‍👦
2738

چند وقت پیش با یه خانومی صحبت میکردم خیلییی خانوم عاقل و فهمیده ای بود

راجب سیاست داشتن باهام صحبت میکرد میگفت خانواده همسرش خیلیییی اهل اذیت کردنو تیکه انداختنن،وقتی بچش ب دنیا اومده بوده هی میگفتن وااای بچه کپی باباشه ایشونم بهشون گفته بود من همیشه بعد از نمازام دعا میکردم بچم اولا سالم باشه بعدشم شبیه باباش باشه😊

ازش یاد گرفتم ک لازم نیست تیکه رو با تیکه جواب داد،ادم میتونه جواب تیکه رو ی جوری بده ک طرف دهنش بسته بشه و همه وجودش اتیش بگیره😁😅

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

منم با این مساعل روبرو شدم الان کمتر میرم و کاملا سرسنگینم ..صوهرمم دقیقا غرغر میکنه ولی میگم ب درک 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

یاباید بری ولی خودت رو بزن به کری. یه جوری دم دست نباشی . سرتو با بچه ات گرم کنی. باشی و نباشی. یا اینکه  رفت و آمد رو به صورت نامحسوس کم کنی. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

استاتر خیلی قشنگ‌ حلاجی کردی موضوع را افرین 

اره راه دوم که  بسیار اشتباهه 

ولی نظرتون چیه در مورد راه سومی هم فکر کنیم ...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706