2733
2734
عنوان

عقب افتادن پری و احتمال بارداری

119 بازدید | 4 پست

سلام,من 6ماهه ک عروسی کردم یک ماهه ک اقدام ب بارداری کردیم پری هم منظمه ولی 4روز پری عقب افتاده براساس فعالیت زیاد درد زیرشکم,کمردردباسوزش دل دارم با امروز لکه بینی قرمز داشتم خواهشا کمکم کنید ایا من باردارم؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
دلیل عقب افتادن پری ک منظم بود
0
0%
نمیدونم باردارم یا ن
2
100%

عزیزم تورو نمیدونم ولی تجربه ام رو میگم ۹ ماهه اقدامم پریودامم منظم و ۲۶ روزه اس ماه اول ۷ روز عقب افتادم و بعدش پریود شدم همین ماه هم ۱۰ روز عقب انداختم با دوتا بی بی چک منفی تا اینکه امروز پری اومد توصیه میکنم بهت اولا کار سنگین نکن بعد خیلی امیدوار نشو ۷ روز که شد تاخیر بی بی بزار ان شالله که مثبت میشه منم دعا کن خیلی ناامید و ناراحتم امروز انقد گریه کردم که الان چشمام درد میکنه😢😢😢😢

راضی ام به رضای تو ای مهربان ترین مهربانان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731