2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین گلم من فشار رحمم از هفته ۱۹ بالا بودهفته ۳۳ با سونو داپلر فهمیدم یه شریان مسدود شده دکتر بهم هپارین داده هر شب میزنم آسپرینم از همون غربالگری دوم هر روز میخورم در این  حد اطلاع داشتم کمکت کردم ولی تو سونو غربالگری چیزی از شریان اینا بهم نگفتن احتمالا خوب بوده اون موقع

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞
2740

سلام.منم آنومالی دادم گفتن جنینم تک شریانه، اکو قلب دادم گفتن کاملا سالمه. مشکلی نداره.کلیه ها و .... رو بررسی کردن گفتن کلا خوبه.... اما خب این نگرانی امانمو بریده. هررررر کی بچه تک شریان داشته و الان متولد شده، بیاد از بچه ش بگه. بگه سالمه یا نه؟ چند کیلو بود؟ روند رشد و یادگیریش چطوره؟؟خواااااااهش میکنم هررررر کی این مشکلو داشته جواب بده.منتظرم

خدایا عاقبتم رو ختم به خیر کن اللهم عجل لولیک الفرج 
سلام.منم آنومالی دادم گفتن جنینم تک شریانه، اکو قلب دادم گفتن کاملا سالمه. مشکلی نداره.کلیه ها و ... ...

منم همه این مراحلو گذروندم الان هفته 28 هستم و نگرانم خیلی بابت این تگ شریانی بودنش....چون تو سونوها که مشکلی نمیگه

ممنونم بابت پاسختون.فکر کردم دیگه زایمان کردین.ایشالا که هر دوتامون نی نی سالم بدنیا بیاریم.بچه شما چیه؟ تکون میخوره؟ از کی شروع ب حرکت کرده؟

منم همه این مراحلو گذروندم الان هفته 28 هستم و نگرانم خیلی بابت این تگ شریانی بودنش....چون تو سونوها ...

دکتر من گفته اصلا جای هیچ نگرانی نیست و کلا تو اینترنت و سایتها در این باره سرچ نکن، آخه همه چیز مینویسن. حالا گفتم اینجا بیام و از تجربیات بقیه استفاده کنم

يكي از دوستاي من اينجوري بود نينيش ، سونو ان تي هم نرفته بود كلا! بچش دو ماه پيش به دنيا اومد سالمه سااالم فقط يكم وزنش كم بود كه جبران شد ماشالا از بچه ٥،٦ ماهه تپل تره الان!

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
يكي از دوستاي من اينجوري بود نينيش ، سونو ان تي هم نرفته بود كلا! بچش دو ماه پيش به دنيا اومد سالمه ...

ممنونم ک جواب دادین و‌ منو از نگرانی در آوردین.دوست دارم چیزهای اینجوری بفهمم که حداقل استرس بی جا نداشته باشم که قطعا استرس هم رو بچه اثر منفی میذاره.ایشالا خدا اجرتون بده.اونوقت ک نی نی ش متولد شد،وزنش چقد بود؟ نه ماههه بدنیا اومد؟

2706