2737
2739
عنوان

نون خامه ای ماریا+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 40405 بازدید | 681 پست
سلام ماریا جون  عزیزم من نون خامه ای رو با دستورای مختلف درست کردم ولی فقط دوبارش پف کرد دوبارش ...

سلام گلم. اگه پفش میخوابه خمیرت هنوز اب داره. مرحله اول روی گاز و درست انجام بده

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام گلم. اگه پفش میخوابه خمیرت هنوز اب داره. مرحله اول روی گاز و درست انجام بده

ماریا جان خامه فرم گرفته قنادی بود ولی نیم بند بود ی کم با همزن دستی زدم زیاد نزدم.  واسه نونشم یعنی چند دقیقه داغ بزنم دیشب همون تایمی که گفتی گذاشتم:/

میشه دعا کنی به حاجتم برسم شاید دعات درگیر شدخدایا خودت مراقب تو دلیم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماریا جان خامه فرم گرفته قنادی بود ولی نیم بند بود ی کم با همزن دستی زدم زیاد نزدم.  واسه نونشم ...

اهان اگه نیم بند بود باید انقدر میزدیش تا سفته سفت بشه 

برای نون خامه ای هم وقتی ارد و ریختی تو اب یه ده دقیقه روی حرارت جمع کن و باز کن خمیرو تا اب داخلش تبخیر بشه. سرد که شد 3. 4 تا تخم مرغ و بریز داخلش و بزن تا لطیف و براق بشه 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
اهان اگه نیم بند بود باید انقدر میزدیش تا سفته سفت بشه  برای نون خامه ای هم وقتی ارد و ریختی ت ...

مرسی فدات ایشالا دفعه بعد درست میکنم طبق این دستورالعمل ببینم موفق میشم. فدات دوستم 

میشه دعا کنی به حاجتم برسم شاید دعات درگیر شدخدایا خودت مراقب تو دلیم باش
مرسی فدات ایشالا دفعه بعد درست میکنم طبق این دستورالعمل ببینم موفق میشم. فدات دوستم 

حتما میتونی گلم

سلام ماریا جون اینم نون خامه ای من فقط چندتا سوال من ۴ تا تخم مرغ درشت استفاده کردم ولی بازم دست اخر از قیف به سختی میومد یعنی تخم مرغ میخاسته یا زیادی خمیرمو روی شعله گذاشته بودم ابش تبخیر شده بوده؟؟

و اینکه من همون اندازه که خمیرمو گذاشتم فوقش یک صدم درصد پف کرده بود علت پف نکردنش چی بوده؟فر ام رو نیم ساعت قبلش گرم گذاشته بودم دما اشم ۵ دقیقه اول قشنگ ۲۰۰ بود 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2738

سلام ماريا جون،

من كيك قابلمه اي و بستني سنتي با دستور شما درست كردم،

فوق العاده شد،

اما نون خامه اي كه درست كردم پف ميكرد تا مدت پخت تموم ميشد و در قابلمه و بر ميداشتم پفش ميخوابيد😔😔😔

بعدم اينكه دستوراتتونو ميشه به گرم هم بفرماييد؟ اخه حجم ليوان با ليوان فرق ميكنه

بله روی چشمم

سلام ماريا جون، من كيك قابلمه اي و بستني سنتي با دستور شما درست كردم، فوق العاده شد، اما نون خامه ...

سلام گلم نوش جونتون. عزیزم اگه پفش میخوابه مدت بیشتری باید بپزی. یا اینکه خمیرت هنوز اب داشته یعنی مرحله اول و درست انجام ندادی. 

قابلمه مناسب پخت این شیرینی نیست فر میخواد

سلام ماریا جون اینم نون خامه ای من فقط چندتا سوال من ۴ تا تخم مرغ درشت استفاده کردم ولی بازم دست اخر ...

سلام گلم متاسفانه عکس قشنگت برام نمیشه 

اگر پف نکرده یا خمیرت تو مرحله ی اول هنوز اب داشته و تبخیر نشده یا تخم مرغ کم ریختی 

اگه سفت بیرون میومد باید بازم تخم مرغ میریختی هیچ اشکالی نداره چون جذب خمیر ها باهم فرق داره

چند تا سوال داشتم میس همشو اب بریزیم ب جای شیر و اینکه روغن جامد ب جای کره میسه ریخت اندارس چقد باشه همون پنجاه گرم یا کمتر یک لیوان ارد چند تا شیرینی میده برای پر کردنش چند گرم خامه لازمه لطفا جواب بدین خیلی دوس دارم امروز درس کنم

سلام ماریا جان

من با دستورت کیک شیفون برای تولد درست کردم ،عالی شد

خدا خیرت بده

البته خامه کشی خوبی نکردم ولی خوشمزه بود

حالا یه سوال دارم

من شیرینی کشمشی درست کردم 

با قیف قلمبه قلمبه گذاشتم تو کاغذ و سینی فر

ولی وقتی آماده شد اصلا پخش نشد همون جور قلمبه و گنبدی شکل بود 

فرم هم گرم بود از قبل

2706