2733
2734

دختر 4 ماهم از 12 شب تا 5 عصر بیداره و از ساعت 5 عصر تا 12 شب می خوابه. کلا هروقت خوابش بیاد اگه بخوایم نزاریم جیغ و دادای تحمل ناپذیر میکشه و نمی تونیم نقشی در خوابوندن و بیدار نگهداشتنش داشته باشیم. تا 3 ماهم کولیک داشت. هر هفته یه ساعت جدید برای خواب انتخاب میکنه. یه سری ساعت 6 صب بعدش 11 صب و 2 ظهرمیخوابید الان 5 میخوابه و همینجور ساعت خوابش در حال چرخش هست.دست تنها هستم و به ناچار باید از دارو برای تنظیم خوابش استفاده کنم و میخوام از تجربه هاتون استفاده کنم

خدا کنار ماست🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دخترم عین دختر تو بود ولی اصلا جرات نکردم بهش دیفن بدم تحمل کردم تا الان که نه ماهشه تازه یه چند شبه یک ذره خوب میخوابه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2738

به نظر من با دكتر مشورت كن خودش يه چيزي بهت ميده

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
دارم میمیرم از خواب و اون داره جیغ میکشه    

خوب روز بخواب خودت . اینکه شب بیداره دلش درد میکنه ا اگه بالای چهارماهه ک میتونه سرگرمش کنی باهاش بازی کنی . کم کم برو جلو روزی ی ساعت . الان تا پنج بعداز ظهر خوابه تو چهار بیدارش کن فردا سه بیدارش کن .

خدایا شکرت
2706