2737
2739
عنوان

وای توروخدا بیاین میترسم باردارم

266 بازدید | 34 پست

الان با یدرد خیلی وحشتناک زیر دلم همون جا ک بچه هست از خواب بیدارشدم رفتم زود سرویس یکم بهترشد دلم الان اومدم زیر پتو کمرم دردگرفته اون درد زیر شکم خوب شده کمر درد شدم من میترسم 😭😭😭توروخدا ی صلوات واسه بچم بفرستید

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄

ترس و نگرانی ک بدتره منم این دردا رو داشتم چیزی نیست یا سرما بهت زده گرفته یا اینه زیاد سرمابودی خسته شدی

میشه برام ی صلوات بفرستی بدجور نیازدارم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترس و نگرانی ک بدتره منم این دردا رو داشتم چیزی نیست یا سرما بهت زده گرفته یا اینه زیاد سرمابودی خست ...

فک کنم ۲ساعت پیش ک خوابم برد پتو روم نبود الان زیر سه لایه پتو ام

اوف چقدر ناز میکنین این همه استرس بدتره

درد احتمالا فشار رحم‌روی مثانه هست که توالت بری خالی میشه دردت میره

کمر درد  به خاطر بارداریه  موقع نشستن و دراز کشیدن رعایت کن سریع بلند نشو

گل پسرم رادین❤️🌷
2738
فک کنم ۲ساعت پیش ک خوابم برد پتو روم نبود الان زیر سه لایه پتو ام

خب همون سرما زده بهت گرفته منم این بلاها انقد سرم اومده هنوزم اینجورم جوری دردمیگیرم میگم الانه بچه بیوفته چون.ماه 6هم هستم وخیلی حساسه

میشه برام ی صلوات بفرستی بدجور نیازدارم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

عزيزم من صبحا بعضي روزا از همين درد بيدار ميشم اصلا مثل پريودي نيست و بعد كه ميرم دستشويي يكم بعدش خوب ميشم خودم ديگه فهميدم هروقت ببخشيدا ادرارما نگه ميدارم درد ميگيره فقطم تو خواب اينطوري ميشم و يكي از پهلوهامه اگه اينطوريه دردت نگران نباش و يكم خودتا گرم كن و بخواب

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
اوف چقدر ناز میکنین این همه استرس بدتره درد احتمالا فشار رحم‌روی مثانه هست که توالت بری خالی میشه د ...

خیلی ترسیدم بخدا 

الان نس میکنم میخوام پریود شدم توروخدا دعا کن برام چیزی نشه بچم بخدا داغون میشم ای خدا 😭😭😭

2706