2752
2734
عنوان

کمک در مورد غذای کمکی

105 بازدید | 23 پست

مامانای مهربون من سه روزه به پیشنهاد دکتر برا دخترم که ۴ ماه و نیمشه غذا کمکی شروع کردم ولی تو این سه روز بسیار اذیت شد مدام به خودش میپیچید شیرم بسختی میخورد 

ایا این مسیله طبیعیه و خوب میشه و یا غذای کمکی را قطع کنم و بجاش شیر خشک انتی رفلاکس بدم؟

هر پیشنهادی درمورد این مسیله دارین بهم بگین لطفا

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

غذاشو با غلظت زیاد بهش دادی؟ وعده هاش چی؟ چطور شروع کردی؟

منم به توصیه دکتر از همین سن دادم ولی رو اصولی که دکتر گفت که به معده بچه آسیب نرسه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم بچه ها روزای اول بد قلقی میکنند و معدشون چون عادت نداره یکم سخته و ممکنه هضمش سخت باش و دلدرد بگیرن ولی بعد دو سه روز کم میشه در ضمن روزای اول باید خیلی کم بخورن در حد یک قاشق مرباخوری بعدش کم کم زیاد کن 

من بچم با شروع غذای کمکی نمودار رشدش یکم ثابت موند

من خدا را در دستان کوچک تو دیدم ...🙏🏻
غذاشو با غلظت زیاد بهش دادی؟ وعده هاش چی؟ چطور شروع کردی؟ منم به توصیه دکتر از همین سن دادم ولی رو ...

اره غلظتش زیاد بود دوبار تو روز هر بار سه قاشق چایخوری روز سوم دادم که بیچاره شد

بنطرم زوده چه اصراری داری بزار شیش ماهش بشه همین دلپیچها خودش نشونس که هنوز زوده امادگی نداره 

منم نظم همینه وقتی بچه های عادی ۶ ماه شروع میکنن خب کولیکی و رفلاکسیها که معدشون حساستره 

چرا دکتر میگه زودتر شروع کن 

روز اول فقط یک قاشق با غلظتی کمی بیشتر از شیر مادر. روز دوم دو قاشق یکی صبح یکی شب. روز سوم سه قاشق صبح و ظهر و شب. فرداش هر وعده دو قاشق. همینطور تا ۷ روز . بعدش کم کم غلظتش رو بیشتر کن.

منم نظم همینه وقتی بچه های عادی ۶ ماه شروع میکنن خب کولیکی و رفلاکسیها که معدشون حساستره  چرا ...

خوب گلم بچه توه تو بهتر خصوصیاتشو میدونی صبر کن نده تا شش ماهگی اگه شیرخشک میخوره بده با اون بهترم وزن میگیره

خدایا منو به اونچه که میخوام برسون آمین  
ولی دیگه میترسم بهش بدم‌ .... حتی کمش را .... شیر خشک بهش بدم بهتر نیست؟

نظر دکترش شرطه. دختر من چون شیشه نمی گرفت مجبور شدیم غذا بدیم. ولی نه مثل بچه شش ماهه. متناسب با سن بچه.

2706