2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زن داداش من دوقلو داره خونه مامانم بودیم که از سونوگرافی اومد با داداشم دوتایی بهت زده بودند قدرت خدا یکی افقی یکی عمودی بود توی دوتا ساک

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
زن داداش من دوقلو داره خونه مامانم بودیم که از سونوگرافی اومد با داداشم دوتایی بهت زده بودند قدرت خد ...

یعنی همون سونوی اول قبل از تشکیل قلب 2 تا ساک دیده شد؟ 

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
یعنی همون سونوی اول قبل از تشکیل قلب 2 تا ساک دیده شد؟

اولین سونوگرافی معلوم شد حالا نمیدونم کی بود دقیقا 

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
اولین سونوگرافی معلوم شد حالا نمیدونم کی بود دقیقا 

بتاتون توی هفته چند 850 بود. من بتام توی هفته 5 2456 بود ولی توی سونو 1 ساک دیده شد میخوام بدونم ممکنه دوقلو باشه ولی دکتر تشخیص نداده باشه؟

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
2740
بتاتون توی هفته چند 850 بود. من بتام توی هفته 5 2456 بود ولی توی سونو 1 ساک دیده شد میخوام بدونم ممک ...

امکان داره بعدا دوتا دیده بشه یکی از دوستام اولین سونوگرافی یکی نشون دادبتاش 1700بود تو دوهفته،بعد از چندماه که حالشو پرسیدم گفت دو قلو داره

من اولين بتام تو ٤هفته ٤١ بوددوميش ٢روز بعد ٢٢٨ ديگه نرفتم آزمايش بدم ولي تو سونوگرافي اولم فقط ي ساك ديده شد تو ٥هفته ،دو هفته بعدش كه واسه قلب رفتم ٢ساك با ٢ضربان قلب ديده شد

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
من اولين بتام تو ٤هفته ٤١ بوددوميش ٢روز بعد ٢٢٨ ديگه نرفتم آزمايش بدم ولي تو سونوگرافي اولم فقط ي سا ...

عه چه جالب. من عددم خیلی بالا بود. توی هفته 5 2456 بود اما یه ساک دیده شد توی سونو

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
2706