2733
2734

ببخشید اینجوری نوشتم موضوع تایپیک را بچه ها اواخر اسفند ماه عروسی من است برای مامانم که تپل است قدش کوتاه نه خیلی کوتاه متوسط بعد مامان سفید پوست وخوش رو چه نوع لباسی باید مامان عروس بپوشه خواهشالختی نباشه با چه پارچه هایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کت دامن ،پیراهن گیپور مشکی هم شیکه 

البته پیراهن بلند با آستین بلند

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم

یه پیراهن حلقه ای که روش یه کت گیپوری داره

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2740
منظورتان سارافون است 

این جوری منظورمه..که میتونه  کت رو باز هم بزاره

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
این جوری منظورمه..که میتونه  کت رو باز هم بزاره

اگر نخواست هر دو رو یک رنگ بگیره پیراهن رو رنگ روشن کت رو رنگ تیره بگیره چون گفتین تپله

2706