2737
2739

شوهرم ، مادرشو برده تهران دوساعته راه افتادن بخاطر برف و ترافیک هنوز تو شهر تهران هستن تمام اعصابم خرابه خونه عموش تهران پارس هست میگم خوابیدن برین فردا بیایین حرف گوش نمیده 

میدونم مادر عقده ایشم نمیگه بریم خونه عمو اه

استرس گرفتم شوهرمم زیاد تو رانندگی توجه خاصی به جلو اینا نداره یه صلوات بفرستین همه راننده ها سالم بیان اینام سالم بیان

‏دلخوریهای ریز ریز‏ ، بی مهری های بزرگ ‌میاره..
عزیزم صدقه بزار و آیت الکرسی هم زیاد بخون براش نذر صلوات کن انشالله سالم برسه 

ممنون عزیزم چشم❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم استرس نداشته باش

ایشالله سالم دوباره میبینیش

اخه یعنی انقدر واجب بود برن>>؟؟؟

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2731

عزیزم آروم باش و واسش ذکر بگو و قرآن بخون و ذکر "  فالله خیر الحافظ و هو ارحم الراحمین " واسش بخون

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ 

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد
عزیزم استرس نداشته باش ایشالله سالم دوباره میبینیش اخه یعنی انقدر واجب بود برن>>؟؟؟

مادرش دکتر نوبت داشت

ماهم مازندران هستیم الان همه جاده ها بستس گدوک هم افتضاح هست اصلا حرف گوش نمیده

مادرش یه اخلاقای خاصی داره مثل بچست اگه اون موقع که نوبت دکتر یا قرص هست نره نخوره میگه باعث شدین من مریض بشم 

2740
مرسییی عزیزممم لطف کردی❤️❤️❤️

خواهش میکنم عزیزم ان شاالله ک به سلامتی برمیگردن 

منم واسشون دعا میکنم و این ذکر رو میگم 😘

خواهش میکنم عزیزم ان شاالله ک به سلامتی برمیگردن  منم واسشون دعا میکنم و این ذکر رو میگم 😘

فدای مهربونیات مرسی❤️