2737
2739

سلام دوستان جیگر😁 حضورتون عارضم که من میخوام یک دوره خفن میکاپ برم(فقط میکاپ تخصصی) ولی میخوام دوره فنی حرفه ای باشه. به نظرتون کجا برم بهتره؟؟ هرکی جایی رو سراغ داره معرفی کنه لدفا..خودم اسم چند جا رو شنیدم ولی نمیدونم کارشون خوبه یا نه؟راستی این آقای شجریان و خانم فیروزه رو اگه کسی میشناسه بیشتر معرفی کنین؟ فداتوووون❤💙💚💛

میگن پایان شب سیه سفید است امیدوارم همین طور باشه
قربونتون برم که اینقد سنگ تموم گذاشتین برام😕😑

مهساره جان ببخشید از جمله ات خنده ام گرفت.خیلی با نمک نوشتی.راستش منم به میکاپ علاقه دارم.ولی اصلا تا حالا پیگیری نکردم ببینم چطوریه.فقط یکی از دوستام گفت بیرون میخوام برم جای خصوصی  اموزش حدود 10تومن در میاد.ولی نمیدونم بهش مدرک هم میدن یانه.چون مهمه مدرکت معتبر باشه .حاالا اگه عزیزم اطلاعاتی پیدا کردی لطف میکنی به من هم بگی ممنونم☺ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه من خیلی وقته تاپیک زدم هیشکی نیومد جواب بده!!😂😂

باشه حتما اطلاع میدم بهت ولی به نظر من کلاس خصوصی به درد نمی خوره مدرکشم معتبر نیست بهترین کار دوره فنی حرفه ای هستش

2731
مهساره جان ببخشید از جمله ات خنده ام گرفت.خیلی با نمک نوشتی.راستش منم به میکاپ علاقه دارم.ولی اصلا ت ...

جوابتون دادم عزیزم، پیام بالا👆

آخه من خیلی وقته تاپیک زدم هیشکی نیومد جواب بده!!😂😂 باشه حتما اطلاع میدم بهت ولی به نظر من کلاس خ ...

ممنون گلم.درخواست دوستی میدم.هر وقت اطلاعاتی کسب کردی ممنون میشم برام بفرستی☺

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ